Balandžio
09 d.

Balandis Lietuvos jūrų muziejuje


BALANDĮ Jūsų laukiame nuo trečiadienio iki sekmadienio: Akvariumo ir muziejaus ekspozicijų lankymas 10.30–17.00 val. Delfinų ir kaliforninių jūrų liūtų pasirodymas 12.00 ir 15.00 val.

Nuo Smiltynės perkėlos iki muziejaus galite atvykti:
Pėsčiomis, mėgaujantis Smiltynės gamta, žinoma, neužmirštant šiltos aprangos
Traukinuku. Paslauga mokama (kaina – 1 Eur., informacija Nr. 867657334)

IKI BALANDŽIO 29 D. VAIKAI, MOKINIAI JŪRŲ MUZIEJUJE LANKOSI NEMOKAMAI!
Mokiniai turi pateikti pažymėjimus muziejaus kasoje.

EDUKACINĖS POPIETĖS – DOVANA JUMS!
Kaip (iš)gyventi jūroje? 
Kviečiame į jūrinį nuotykį! Sekant jūrinės laivybos istorijos pėdomis, priimkite gyvenimo laive iššūkius ir išmėginkite jėgas (iš)gyventi jūroje! 
Kodėl Baltijos jūros dugne skendi tūkstančiai laivų, o kitose jūrose jų beveik nėra? Kaip orientuotis jūroje ir rasti kelią namo esant rūkui? Kaip susikalbėti naudojant jūrines vėliavėles? Kam buvo reikalingas gelbėjimo vežimas? Ar gebate rišti jūrinius mazgus? Atsakymus rasite popietės metu. Susitikime! 
Popietės vyksta šeštadieniais ir sekmadieniais. Susitinkame 13 val. Nerijos forte, prie ąžuoliuko. 

Kam Martynui sparnai?

Edukacinės popietės metu pristatomi neskraidantys paukščiai, pingvinai: jų gyvenimo etapai, elgsena, mityba, tarpusavio bendravimas ir kt. Sužinosite muziejaus gyvenančio pingvino Martyno istoriją. Išgirsite ir kiek netikėtų pingvinų gyvenimo faktų bei jų elgesio įpročių (pingvinų vaikų darželiai, meilės istorijų ypatumai, gyvenimo bendruomenėje detalės). Popietės metu stebėsime pingvinų maitinimą.

Popietės vyksta šeštadieniais ir sekmadieniais 14 val. Akvariumo viduje, prie pingvinariumo.

Edukacinė popietė „Kas šiandien pietums?“ 
Edukacinės popietės metu pristatomi didžiausi Baltijos jūros žinduoliai – ruoniai. Popietės dalyviai turės galimybę stebėti jų maitinimą, sužinos kaip elgtis pakrantėje pastebėjus ruonį, aiškinsis ar Baltija yra saugūs namai šiems žinduoliams. 
Popietė vyksta penktadieniais 14 val. ekspozicijoje „Baltija – mūsų namai“. 
 

SVARBU! Norint išvengti stovėjimo eilėje, siūlome bilietus į ekspozicijas ir delfinų pasirodymus įsigyti iš anksto internetu www.ljm.lt

PRIMENAME! Atsinaujinusiame Akvariume įsikūrusioje suvenyrų parduotuvėje galėsite įsigyti įdomių, šiuolaikiškų ir jūrinį paveldą pristatančių suvenyrų!

NORI BŪTI MŪSŲ DALIMI? ATEIK! TAPK MUZIEJAUS SAVANORIU!
+370 659 61 497, aptarnavimas@muziejus.lt

INDIVIDUALUS UŽSIĖMIMAS SU DELFINAIS „DELFINAS – MANO DRAUGAS“