"Meno kiemas"

Žvilgsnis į menininkų kiemelį, įsikūrusį XVIII a. fachverko sandėliuose.
Atskirą grupę sudaro sandėliai lenktais stogais, paplitę 18 a. II-joje pusėje. Šie unikalūs statiniai dažniausiai buvo dviejų aukštų, statomi ir kiemuose. Tokio tipo sandėlį kaip tik galima pamatyti šiame kieme.
Originalūs, kitur nesutinkami Klaipėdos fachverkiniai sandėliai buvo dengiami lenktais vienšlaičiais stogais, kurie padėdavo išgauti maksimalią erdvę palėpėje, o sandėlių viršutinė dalis (ertikis) buvo kiek prakišama į kiemo pusę, kad būtų galima pralįsti su vežimu. Taip sandėlyje tilpdavo daugiau prekių, .
Dabar čia įsikūrusios Meno dirbtuvės, kurios kviečia lankytojus pajusti praėjusių laikų dvasią, susipažinti su Vakarų Lietuvos amatininkų dirbiniais bei pabandyti kurti patiems. Meno dirbtuvių veiklose derinamas elementarusis demonstravimas, kuomet lankytojų skaičius neribojamas, seminarai, kuriuose meistrai dirba su iš anksto į darbo grupes užsirašiusiais žmonėmis ir vadinamieji „master classes“, arba meistriškumo pamokos, kuomet kūrybos paslaptimis dalinasi tik profesionalai.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!