Dinozaurų parkas "DINOPARKAS RADAILIAI"

Dinozaurų parko DINO.LT pramogų karalystė Radailiuose

Vos už 7 kilometrų nuo Klaipėdos Jūs atsiduriate unikalioje vietoje - „Dinozaurų parke DINO.LT“. Vaizdingoje teritorijoje, gamtos apsuptyje įsikūrusiame parke gyvena daugiau nei 40 natūralaus dydžio, šnypščiančių, vandeniu besispjaudančių bei riaumojančių dinozaurų. Pamatykite prieš 65 mln metų išnykusius dinozaurus, čia pat, Radailiuose, Klaipėdos rajone.

Atgal į mokyklą su dinozaurais!

Dinozaurų parke moksleiviams, darželinukams ir vaikų kolektyvams organizuojami edukaciniai užsiėmimai: „Dino bitės“ ir „Atrask dinozaurą“. Parke galima netradiciškai paminėti mokyklos, darželio šventes, švęsti gimtadienius ir kitas šventes.


NAUJIENA! Dinozaurų parkas nuolat atnaujinamas, jame įsikuria nauji dinozaurai, siūlomos naujos pramogos ir įvairios naujos karuselės. 2016 metų vasarą parke atsirado „Dinozaurų labirintas“, kurio centre (jei teisingai pereisite labirintą ir įvykdysite užduotis) rasite svajones pildantį bronzinį dinozaurą! Tereikia sugalvoti norą ir patrinti dinozauro skiauterę – Jūsų noras išsipildys! Jei patrinsite dinozauro kiaušinį - Jus lydės sėkmingi, turtingi ir vaisingi metai.


Į dinozaurų parko bilieto kainą įskaičiuotos visos pramogos, kurias galima rasti parke: beveik 40 judančių, riaumojančių ir natūralaus dydžio dinozaurų, 5D kino teatras, vaikų  žaidimo aikštelės, batutai, arkliukų karuselė, veidrodžių labirintas, mašinėlių mūšis, traukinuko karuselė, Dinozaurų labirintas. Taip pat dirba animatoriai, kurie pasirūpins, kad gimtadienio ar kitos šventės būtų prasmingos ir įsimintinos.  Atvykite į DINO.LT parką su visa šeima – pramogų užteks ir vaikams, ir suaugusiems!


BILIETAI

DINO.LT Radailiai Bilieto kaina pavieniams asmenims:

Vaikams (2 - 12 metų)                                    
    

9 Eur

Vaikams (iki 2 metų)                                      
    

Nemokamai

Suaugusiems                                                   
    

10 Eur


DINO.LT Radailiai Bilietai grupėms (nuo 15 asmenų):

Dėl bilietų Rezervacija organizuotoms grupėms nuo 15 asmenų tel. +370 685 11764 ​ir el. paštu dino@dino.lt.

DINO.LT RADAILIAI dinozaurų parko darbo laikas:


• Kasdien 10.00 - 19.00 val. (Sezono metu, gegužės - rugsėjo mėnesiais).

• Informacija! Norime, kad spėtumėte apeiti visas DINO parko pramogas, todėl į parką įleidžiame iki 18 h.

* Parko administracija pasilieka sau teisę keisti atrakcionų darbo laiką.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!