Octopus Oposomus VOL.2

Octopus Oposomus VOL.2

Įkalčių slėpimo agentūra atvyksta į uostamiestį, kur šviečiant žibintams bus įvykdytas muzikinis nusikaltimas.

"Octopus Oposumus" – tai dviejų pasirodymų ciklas Klaipėdos mieste. Pagalandę peilius Herkaus Manto knygyne (6 PM – 7 PM) agentūros vaikinai persikels į Temą pribaigti įkalčius uosto naktyje.

Nuo 10 PM tamsą nušvies klyksmas. Jūsų lauks gyvos elektronikos, tekstūrų, ritmų, pasakojimų ir ištiktukų seansas. Tai muzika, aštri it popieriaus briauna, saldi it peilio dūris ir daili it duobė.

Agentūra žinoma dar ir „Cleaning service agency“ vardu. Tai dviejų menininkų gyvai atliekamos elektroninės muzikos ir performanso projektas. Šių atlikėjų pasirodymai kiekvieną kartą tampa nauja patiritimi tiek žiūrovamas, tiek patiems meininkams. Jų koncertai yra pažymėti elektroninės muzikos ir dedektyvinių pasakojimų dūriais, kuriuos lydi unikalios šokių muzkikos akcentai ir kiekvieno pasirodymo lokacijai sukurtas konceptualus turinys.
Šie menininkai apibrėžia savo muziką tokiais terminais, kaip #weirdotronica #fluxcore #pornonoise. Jie vadina savo projektą „Įkalčių slėpimo agentūra“ ir vienas ypatingiausių žanrų jų muzikoje yra #kàkà, kurį labai svarbu tinkamai ištarti.

Mistinė istorija prasidėjo maždaug prieš metus, po to, kai du menininkai išvyko į degančius Portugalijos kalnus ieškoti mitologinio Auksinio Burgerio ir įbedę kastuvus į žemę pradėjo kasti. Tai buvo projektas nuskambėjęs #PromoteTheDigging vardu. Tamsoje blyksint peiliams šiandien jie diggin'a toliau.

Išgirsti įkalčių skambėsį galite čia:
https://soundcloud.com/yeagl

Sekite mus feisbuke:
https://www.facebook.com/cleaningserviceagency/?modal=admin_todo_tour

Instagrame:
https://www.instagram.com/cleaning_service_agency/
Ir gatvėje.


Vaikinai iš “Įkalčių slėpimo agentūros” pasirūpins Jūsų įspūdžiais.

/////
Mes valom viską.
Ir mes neklausiame
Kam tu tarnauji,
Nes tu mus samdai.

  • 2019-09-12  nuo 22:00
2019-09-12 22:00 2019-09-12 22:00 Europe/Vilnius Octopus Oposomus VOL.2 Įkalčių slėpimo agentūra atvyksta į uostamiestį, kur šviečiant žibintams bus įvykdytas muzikinis nusikaltimas. "Octopus Oposumus" – tai dviejų pasirodymų ciklas Klaipėdos mieste. Pagalandę peilius Herkaus Manto knygyne (6 PM – 7 PM) agentūros vaikinai persikels į Temą pribaigti įkalčius uosto naktyje. Nuo... --- //www.klaipedainfo.lt/index.php?module=events&action=event&id=7669 Klaipėda