Rūta Ščiogolevaitė | Vasaros muzikos vakarai

Rūta Ščiogolevaitė | Vasaros muzikos vakarai

Gražiausios vasaros baladės

Išvydus scenoje dainininkę Rūtą Ščiogolevaitę nekyla nė menkiausios abejonės, kad ji yra tiesiog jai sukurta. Spinduliuojanti charizma, kerinti stipriu, meistriškai valdomu balsu, žavinti artistiškumu ir skoningu repertuaru, atlikėja pelno Lietuvos ir kitų šalių klausytojų simpatijas. Tai patvirtina ne tik pilnos klausytojų salės ir karšti aplodismentai, bet ir scenos partneriai.

Programoje „Gražiausios vasaros baladės“ Rūtos scenos partneriais bus Paulius Zdanavičius (fortepijonas) ir Vytautas Skudas (trimitas, fliugelhornas).

Paulius ne tik meistriškai groja fortepijonu, bet ir kuria dainas, kompozicijas fortepijonui ir džiazo ansambliams, aranžuoja. Jis muzikuoja su žinomais šalies operos solistais, roko ir popmuzikos atlikėjais, aktoriais. Su įvairiomis džiazo grupėmis koncertavo daugelyje Europos šalių.

Su įvairiais kolektyvais Vytautas grojo daugelyje šalies festivalių. Trimitininkas bendradarbiauja su daugeliu Lietuvos ir užsienio džiazo atlikėjų. Šalia koncertinės veiklos jis dėsto trimitą ir dirba radijuje Jazz FM.

Vakaro programoje skambės Gene‘o de Paulo You Don't Know What Love Is, Richardo Rodgerso My Funny Valentine ir My Favourite Things, Duke‘o Ellingtono In a Sentimental Mood, Barto Howardo Fly Me to the Moon ir kitos gražiausios baladės, nuteiksiančios maloniam atsipalaidavimui.

Rūta Ščiogolevaitė Fan (vokalas), Paulius Zdanavicius (fortepijonas), Vytautas Skudas (trimitas, fliugelhornas)
Programa: Gene De Paul, Lou Carter, Johnny Green, Johny Mercer, Richard Rodgers, Victor Young, Burt F. Bacharach, Erroll Louis Garner, Matt Dennis, Arthur Hamilton, Duke Ellington, Bart Howard

  • 2019-07-23  nuo 20:00
2019-07-23 20:00 2019-07-23 20:00 Europe/Vilnius Rūta Ščiogolevaitė | Vasaros muzikos vakarai Gražiausios vasaros baladės Išvydus scenoje dainininkę Rūtą Ščiogolevaitę nekyla nė menkiausios abejonės, kad ji yra tiesiog jai sukurta. Spinduliuojanti charizma, kerinti stipriu, meistriškai valdomu balsu, žavinti artistiškumu ir skoningu repertuaru, atlikėja pelno Lietuvos ir kitų šalių klausytojų... --- //www.klaipedainfo.lt/index.php?module=events&action=event&id=7458 Klaipėdos koncertų salės kiemelis, Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 5.80 - 10.80