Ką mums kalba piešiniai? Klaipėdoje

Ką mums kalba piešiniai? Klaipėdoje

Dailės terapijos seminaras „Ką mums kalba piešiniai...“. Šį kartą kviečiame atidžiau pažvelgti ir patyrinėti savo piešinius, pamatyti o gi apie ką jie prabils?...

REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/AufZSo51AqteJNQL2

Santykiai ir bendravimas tarp artimų ar tolimesnių žmonių susideda iš: duoti, priimti, prašyti, atsisakyti. Dar yra norai, poreikiai, reikalavimai, baimė … ir jausmas, jog nesu vertas priimti, prašyti ar atsisakyti.

Sunkiausia yra kalbėti apie save, o ne apie kitą. Kalbant apie save išreiškiamas pasaulio ir tikrovės suvokimas, pasidalinama patirtimi ir pojūčiais. Ar visada suvokiame ir galime įvardinti savo vidinį pasaulį?

Tikslas: padėti pažvelgti į save iš įvairių pusių beį įsivertinti ir įsisąmoninti asmeninį indėlį įvairiose gyvenimo situacijose, geriau pažinti save ir rasti vidinius resursus reikalingiems pokyčiams įgyvendinti.

Kaip viskas vyks?
Gausite visas reikalingas priemones ir užduotis iš anksto žinodami kiek piešimui turite laiko. Į savo vidinį pasaulį gilinsimės per vandens, kelio, ugnies ir kitus simbolius. Piešinys – mūsų pasąmonė ir pagalbininkas einant link saves pažinimo ir drąsos radimo kalbėti apie save. Kitą laiko dalį skirsime piešinio simbolių tyrinėjimui, kurie leis aiškiau suprasti piešinio teikiamą žinią ir atrasti kūrybiškus, naujus išeičių būdus sudėtingose ar neaiškiose gyvenimo situacijose. PIEŠTI MOKĖTI NEREIKIA.


Lektorė Irena Bulotienė: psichologijos metodais dirbanti sertifikuota meno terapijos metodų, skirtų psichologiniam konsultavimui socialiniame – pedagoginiame darbe ir sveikatos apsaugos srityje, pasakų terapijos specialistė.

Daugiau informacijos Dailės terapija ir seminarai

DATA: 2019.03.09 (šeštadienis)
LAIKAS:.12-15.30
VIETA: Klaipėda, Green Park Hotel, Minijos g. 119
KAINA: 35 eur. .
REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/AufZSo51AqteJNQL2

Info: Justė +370 678 04 794

  • 2019-03-09  12:00 - 15:30
2019-03-09 12:00 2019-03-09 15:30 Europe/Vilnius Ką mums kalba piešiniai? Klaipėdoje Dailės terapijos seminaras „Ką mums kalba piešiniai...“. Šį kartą kviečiame atidžiau pažvelgti ir patyrinėti savo piešinius, pamatyti o gi apie ką jie prabils?... REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/AufZSo51AqteJNQL2 Santykiai ir bendravimas tarp artimų ar tolimesnių žmonių susideda iš: duoti,... --- //www.klaipedainfo.lt/index.php?module=events&action=event&id=6585 Klaipėda