Performansas „Dior in Moscow“ Klaipėdoje

Performansas „Dior in Moscow“ Klaipėdoje

Performansas „Dior in Moscow"
Spektaklyje „Dior in Moscow" analizuojamas šiuolaikinės moters identitetas ir jį formuojančios aplinkybės. Kas lemia šiuolaikinės moters elgesio ir mąstymo bruožus? Kodėl priimami vieni ar kiti spendimai ir nuo ko jie priklauso? Kur glūdi įvairių emocijų priežastys ir kodėl šios priežastys lieka paribyje?

Idėjos autorės choreografė Agnija Šeiko ir dramaturgė Ingrida Gerbutavičiūtė šiuo spektakliu nori gilintis ir paliesti moters asmenybės sluoksnius, kurie sugulę mamų, močiučių, tetų, televizijos laidų vedėjų, gražuolių konkursų laureačių, kino aktorių, daininikių ir kt. įvaizdžiose formuoja šiuolaikinės moters (ne)sąmoningus pasirinkimus ir elgesį.

Koncepto autorės ir choreografės: Agnija Šeiko, Ingrida Gerbutavičiūtė
Atlikėjos: Agnija Šeiko, Inga Kuznecova
Kompozitorius: Antanas Jasenka
Scenografė: Sigita Šimkūnaitė
Video menininkė: Albena Baeva
Šviesų dizaineris: Povilas Laurinaitis
Prodiuserė: Goda Giedraitytė

Performansas „Dior in Moscow"
Kovo 8 d., 19 val.
Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda.
Trukmė: 60 min.
Bilietus platina Tiketa

  • 2019-03-08  nuo 19:00
2019-03-08 19:00 2019-03-08 19:00 Europe/Vilnius Performansas „Dior in Moscow“ Klaipėdoje Performansas „Dior in Moscow" Spektaklyje „Dior in Moscow" analizuojamas šiuolaikinės moters identitetas ir jį formuojančios aplinkybės. Kas lemia šiuolaikinės moters elgesio ir mąstymo bruožus? Kodėl priimami vieni ar kiti spendimai ir nuo ko jie priklauso? Kur glūdi įvairių emocijų priežastys ir kodėl... --- //www.klaipedainfo.lt/index.php?module=events&action=event&id=6470 KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 25.00