Santuoka be įsipareigojimų

Santuoka be įsipareigojimų

Kultinė komedija suaugusiems „Santuoka be įsipareigojimų" su Egle Jackaite ir Ramūnu Šimukausku vasario 21 d. 18:30 Klaipėdos kultūros fabrike!

Tai romantiška pjesė, kurią garsus dramaturgas Nobelio premijos laureatas Dario Fo, parašė savo žmonai italų aktorei Frankai Rame. Spektaklyje pasakojama istorija, kai vyras pasiūlo žmonai gyventi santuokoje be įsipareigojimų.

Situacija labai intriguojanti - vyras ir žmona „deda kortas ant stalo“ ir išpažįsta savąsias nuodėmes, dėl kurių gailisi. Tačiau didžiausios aistros užverda dėl nuodėmių, kurių herojai nesigaili.

Kas atsitiks, jeigu žmona sutiks gyventi santuokoje be įsipareigojimų ir susiras meilužį?

Atsakymai komedijoje „Santuoka be įsipareigojimų” su Egle Jackaite ir Ramūnu Šimukausku.

Trukmė - 1 val. 30 min (su pertrauka)

  • Vasario 21 d.  nuo 18:30
2019-02-21 18:30 2019-02-21 18:30 Europe/Vilnius Santuoka be įsipareigojimų Kultinė komedija suaugusiems „Santuoka be įsipareigojimų" su Egle Jackaite ir Ramūnu Šimukausku vasario 21 d. 18:30 Klaipėdos kultūros fabrike! Tai romantiška pjesė, kurią garsus dramaturgas Nobelio premijos laureatas Dario Fo, parašė savo žmonai italų aktorei Frankai Rame. Spektaklyje pasakojama... --- //www.klaipedainfo.lt/index.php?module=events&action=event&id=6466 KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje