Resilience: Pūga

Resilience: Pūga

Eric Paquet kilęs iš Prancūzijos, tačiau jau dešimtmetį gyvena Vilniuje. Kadangi į DJ sceną įžengė labai anksti, tad jo vinilo kolekcijoje susikaupė net dviejų dešimtmečių skirtingų žanrų muzika, kuria dalinosi įvairiuose renginiuose visame pasaulyje. Per patirtis Eric įgijo unikalų gebėjimą suskurti savitą ryšį tarp žmogaus ir muzikos. Pirmą kartą Paquet Klaipėdoje pakvies leistis į kelionę per laužytus ritmus ir minimal garsus, surinktus per skirtingus gyvenimo etapus.

Simas Petkevičius aka SMPL SMPL palyginus jaunas muzikantas, DJ bei prodiuseris, greitai augantis elektroninės muzikos scenoje. Simo juvelyriškas prisilietimas prie instrumento, natūrali reflekcija su saksofonu sukuria nepakartojamą potyrį. Susipažink su naujausiu albumu ir sek tolesnę informaciją.
https://spoti.fi/2AuA7l5

  • 2019-01-18  nuo 23:00
2019-01-18 23:00 2019-01-18 23:00 Europe/Vilnius Resilience: Pūga Eric Paquet kilęs iš Prancūzijos, tačiau jau dešimtmetį gyvena Vilniuje. Kadangi į DJ sceną įžengė labai anksti, tad jo vinilo kolekcijoje susikaupė net dviejų dešimtmečių skirtingų žanrų muzika, kuria dalinosi įvairiuose renginiuose visame pasaulyje. Per patirtis Eric įgijo unikalų gebėjimą suskurti savitą ryšį tarp... --- //www.klaipedainfo.lt/index.php?module=events&action=event&id=6393 Pakhauz, Skerdėjų g. 10, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje