Pirmi ir paskutiniai

Pirmi ir paskutiniai

KKS scenoje soline programa debiutuos jaunosios kartos pianistas Motiejus Bazaras. Šis talentingas atlikėjas melomanams jau žinomas dėl įvairiapusiškų muzikinių interesų ir įvairios veiklos, dažniau pastebimas ne tik akademiniuose koncertuose, bet ir džiazo ar elektroninės muzikos vakaruose. Jis studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje ir Hamburgo aukštojoje muzikos mokykloje. Pernai LMTA M. Bazaras apsigynė menų daktaro laipsnį.

M. Bazaro profesiniai pasiekimai fortepijoninės muzikos srityje puikiai įvertinti daugiau nei 20-yje tarptautinių konkursų. Dėl reiklumo sau, puikaus instrumento valdymo, stiliaus ir muzikinių partnerių supratimo pianistas noriai kviečiamas groti su įvairių muzikinių krypčių kolektyvais. Aistra džiazui, rokui ir kitiems muzikos stiliams jį skatina rinktis universalaus menininko atlikėjo kelią. Motiejus yra atviras naujoms muzikinėms idėjoms, domisi ir gilinasi į skirtingus stilius. Kartu su broliais Mykolu ir Benediktu sukurtas trio „#sotuskaunomuzikai“ įkūnija deklaruojamas muzikines vertybes.

M. Bazaro programa „Pirmi ir paskutiniai“, pristatysianti György Ligeti ir Sergejaus Rachmaninovo kūrinius, pasak atlikėjo, yra „žaismingas ir prasmingas anachronizmas, žymintis lemtingus lūžius ir transformacijas XX a. Vakarų muzikinėje kultūroje bei fortepijono mene“.

  • 2019-02-21  nuo 18:30
2019-02-21 18:30 2019-02-21 18:30 Europe/Vilnius Pirmi ir paskutiniai KKS scenoje soline programa debiutuos jaunosios kartos pianistas Motiejus Bazaras. Šis talentingas atlikėjas melomanams jau žinomas dėl įvairiapusiškų muzikinių interesų ir įvairios veiklos, dažniau pastebimas ne tik akademiniuose koncertuose, bet ir džiazo ar elektroninės muzikos vakaruose. Jis studijavo Lietuvos muzikos ir... --- //www.klaipedainfo.lt/index.php?module=events&action=event&id=6165 Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje