Ekskursijos po Klaipėdą

Kviečiame visus pažinti Klaipėdos miestą

Istorinė ekskursija po Klaipėdą

 

Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras kviečia visus miestiečius ir miesto svečius susipažinti su Klaipėdos istoriniu senamiesčiu. Su miestu susipažinti gali padėti vietinis gidas, kuris parodys ir papasakos apie svarbiausius miesto objektus, miesto augimo ir vystymosi etapus.

Ekskursijos gali būti vedamos pasirinktinai: lietuvių, rusų, anglų, vokiečių, lenkų, italų, ispanų, švedų, prancūzų kalbomis.

 

Ekskursijos lietuvių kalba kaina: Ekskursijos užsienio kalba kaina:
1 val. trukmės - 52,13 €
2 val. trukmės - 59,37 €
1 val. - 56,48 €
2 val. - 66,61 €

 

Daugiau informacijos Jums suteiks mūsų konsultantai telefonais

  • +370 46 412186
  • +370 46 412185
  • +370 687 52051

 

Populiariausios ekuskursijos

"Mažieji Klaipėdos stebuklai"

Tai ekskursija, kurią rekomenduojame mažiesiems, bet tinka ir suaugusiems. Ekskursijos metu aplankysite "mažuosius Klaipėdos gyventojus" ir sužinosite jų atsiradimo istoriją. Jūs būsite supažindinti su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra - "Katinas džentelmeno veidu", atrasite "paslaptingąjį peliuką" bei sužinosite kokias galias jis turi, sužinosite, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys...

Ekskursijos trukmė - 2 valandos

 

Teminė ekskursija "Prūsijos Karalių takais"

Klaipėda mena garsių valdovų žingsnius, jų likimus, patirtus jausmus, priimtus sprendimus, dariusius įtaką Klaipėdos (Memelio) plėtrai bei kaitai.

Ekskursiją pradėsite istorinėje Klaipėdos senamiesčio vietoje prie įėjimo į Friedricho pasažą. Karalių takas vingiuos Tiltų gatve pro buvusios šv.Jono bažnyčios vietą miesto Rotušės link. Didingas karališkų žingsnių aidas ves iki Liepų gatvės pasakodamas istoriją apie karalienę Luizę, apie valdovų meilę bei pagarbą vienas kitam, apie viltį ir tikėjimą, kurį jie teikė tautos žmonėms, apie visoje Prūsijoje veikusius ediktus, kurie buvo paskelbti būtent Klaipėdoje (Memelyje).

 

Teminė ekskursija "Klaipėda Prūsijos karalystėje"

Šios ekskursijos metu jūs būsite supažindinti su ne visiems žinomais, bet didingais Klaipėdos miesto istorijos puslapiais.. Gidas jums papasakos apie Klaipėdos miesto, jo gyvenimą Prūsijos sudėtyje, apie Prūsijos karalienę Liuzę ir karalių Vilhelmą, kurie XVIII a. pr. buvo apsistoję Klaipėdoje. Taip pat sužinosite, kodėl Klaipėdos miestas buvo tapęs Prūsijos karalystės sostine bei dar daug įdomių pasakojimų...

Ekskursijos trukmė - 2 valandos 

 

 

Visas ekskursijas būtina užsakyti iš anksto! 

Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras
Tel.: +370 46 412186, + 370 687 52051
El.paštas: tic@klaipedainfo.lt