Atvykstate į Klaipėdą dviračiu?

Atvykstate į Klaipėdą dviračiu? Puikus pasirinkimas! 
Klapėda tituluojama dviračių miestu dėl gerai išplėtotos dviračių inftrastruktūs, dviračių takų ir dviračių takų mieste ir dviračių iš Klaipėdos maršrutų skaičiaus, dviračių priežiūros taškų mieste.

 

Naudinga žinoti:
Klaipėdoje dviračių takai žymimi įvairiai: 

  • Dviračių takai ant šaligatvio kuriais tutire dalintis su pėsčiaisias;
  • Dviračių takai kelyje su specialiai dviračių eismui išskirta eismo juosta;
  • Vien tik dviratininkams skirti, asfaltuoti/trinkelėmis kloti dviračių takai (dažniausiai dviračių takai yra ant šaligatvio, greta kelio ir  nuspalvinti raudona spalva, tačiau nepamirškite stebėti eismą reguliuojančių ženklų).

Didžíoji dalis dviratininkų pasiekia Klaipėdą 1) tarptautiniais keltais, 2) autobusais/traukiniais, arba 3) dviračiu iš Nidos / Palangos / Pamario krašto

 

1. Tarptautiniu keltu (DFDS Seaways keltais):

 

2. Atvykstate į Klaipėdos autobusų stotį /arba Klaipėdos traukinių stotį dviračiu?

Klaipėdos autobusų ir Klaipėdos traukinių stotys yra viena netoli kitos (jos nutolusios viena nuo kitos ~200 m.):
 

 

 

 

 

 

3. Jeigu į Klaipėdą atvykstate dviračių takais

Į Klaipėdą "atminate" dviračių takais? Labiausiai tikėtina, kad atvažiuojate iš esamais dviračių takais iš Nidos, Palangos arba Šilutės. Važiuojant šiais maršrutais dviračių takai ves jus iki Klaipėdos centro. 
Dviračių maršrutai ženklinami "Eurovelo 10" ir "Eurovelo 13" kelio informaciniais ženklais, kad nepaklystumėte ir neišvažiuotumėte iš rekomenduojamo kelio.

 

Dviračių takas per Kuršių Neriją iki Nidos ir iki Latvijos per Palangą yra pažymėti specialiais kelio ženklais "EuroVelo 10" ir "EuroVelo 13".