Žiurkiagalviai

Žiurkiagalviai

Šiurpi ir su truputėliu saviironijos kupina istorija, kuri paliks jus be žado. Apie du brolius, kurie stengiasi pritapti visuomenėje ir bando tai padaryti įvairiausiais būdais - kraštutinumais. Istorijos pabaiga šokiruoja, nes visiems taip gali nutikti NETYČIA.
_____

Ši istorija - tai žaisminga metafora apie atstūmimą ir kitoniškumą. Žefis ir Žefas – broliai dvyniai nuo gimimo ir nuo likimo, gimę su žiurkių galvomis, kurias visada turėjo slėpti po kapišonais. Įvairūs jų bandymai rasti sau vietą žmonių bendruomenėje baigiasi nesėkmingai. Tai žmonės, nublokšti į socialinį užribį, kuris taip pat yra visuomenės sudedamoji dalis. Žefis ir Žefas kelia klausimus, bandydami suprasti ir išsiaiškinti, ką jie padarė ne taip, kodėl jie yra kitokie ir ar jie iš tiesų kitokie? Kodėl pasaulis jų nepriima? Jų pasakojama istorija pateikiama kaip liudijimas ir prisipažinimas, kur patys žiūrovai nusprendžia, kas šioje situacijoje yra kaltas.

Dramatugas - Natacha De Pontcharra

Vertimas - Akvilė Melkūnaitė

Kūrybinė komanda -Valentinas Masalskis, Paulius Pinigis, Donatas Želvys, Laima Akstinaitė

Scenografija - Paulė Bocullaitė

Aktoriai - Donatas Želvys,Paulius Pinigis, Laima Akstinaitė

  • Sausio 25 d.  nuo 19:00
2018-01-25 19:00 2018-01-25 19:00 Europe/Vilnius Žiurkiagalviai Šiurpi ir su truputėliu saviironijos kupina istorija, kuri paliks jus be žado. Apie du brolius, kurie stengiasi pritapti visuomenėje ir bando tai padaryti įvairiausiais būdais - kraštutinumais. Istorijos pabaiga šokiruoja, nes visiems taip gali nutikti NETYČIA. _____ Ši istorija - tai žaisminga metafora apie... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/ziurkiagalviai/date-20180125/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 9.40
Kiti spektakliai