Violončelės Goblinas sugrįžo. Rushad Eggleston, JAV

Violončelės Goblinas sugrįžo. Rushad Eggleston, JAV

Klaipėdos tarptautinis violončelės festivalis“
2017 m. gegužės 1–6 d.

Amerikietis Rushad Eggleston‘as – „Grammy“ nominantas, modernios violončelės virtuozas, kompozitorius, poetas-filosofas ir komikas. Ddžiazo ir bluegrass stiliuose „nardantis“ R. Eggleston‘as muzikos pasaulyje laikomas revoliucingu muzikantu, kurio pasirodymai scenoje virsta įspūdingais muzikiniais spektakliais ir fiestomis.
Rushad Eggleston‘as prisistato kitos galaktikos (Land of Sneth) ambasadoriumi ir tuo visai nesunku patikėti. Scenoje violončelininkas, trykštantis ekscentrišku kūrybiškumu ir lakia vaizduote, vilki ryškių spalvų aprėdus su elfo kepure ir netelpa į jokius standartus. Jo dainose pilna keistų personažų, nesuvokiamų naujadarų, o veiksmas dažnai vyksta įsivaizduojamame pasaulyje.

  • Gegužės 3 d.  21:30 - 22:30
2017-05-03 21:30 2017-05-03 22:30 Europe/Vilnius Violončelės Goblinas sugrįžo. Rushad Eggleston, JAV Klaipėdos tarptautinis violončelės festivalis“ 2017 m. gegužės 1–6 d. Amerikietis Rushad Eggleston‘as – „Grammy“ nominantas, modernios violončelės virtuozas, kompozitorius, poetas-filosofas ir komikas. Ddžiazo ir bluegrass stiliuose „nardantis“ R. Eggleston‘as muzikos pasaulyje... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/violonceles-goblinas-sugrizo-rushad-eggleston-jav/date-20170503/ "Raketa" Social Club, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai