• Kontaktai
  • Naujienos

Vilties yriai

Vilties yriai

Sekmadienį prie Biržos tilto prasidės antroji tarptautinė irklavimo regata "Vilties yriai", kurioje dalyvaus ir judėjimo negalią turintys irkluotojai.

Tokio pobūdžio renginys, kai šalia profesionalų startuoja ir neįgalieji, Lietuvoje vyksta antrą kartą. Regatos atidarymas vyks 11 val. prie Biržos tilto, čia sportininkai ir finišuos.

Į šiemetinę regatą planuoja atvykti per 100 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Kaliningrado, kurie irkluos aštuonvietes, vienvietes ir dvivietes valtis, kartu su jais lenktyniaus ir judėjimo negalią turintys žmonės.

"Renginio metu bus pašventinta specialiai neįgaliam žmogui pagaminta valtis - pirmoji tokia Lietuvoje. Ji bus įteikta klaipėdiečiui Augustinui Navickui - buvusiam profesionaliam irkluotojui. Džiugu, kad negalią patyrę žmonės gali integruotis į aktyvų sportą, toks ir buvo regatos tikslas", - pasakojo Klaipėdos irklavimo centro direktorius Liudvikas Mileška.

"Vilties yriai" - vienas iš kelių renginių Klaipėdoje, kurie organizuojami siekiant solidarizuotis su onkologinėmis ligomis sergančiais žmonėmis bei prisidėti prie Šv. Pranciškaus onkologijos centro statybų darbų
SAA "SENI KIBIRAI" palaiko šį renginį, taip pratęsia pradėtą praeitais metais pradėtą gerumo akciją. Norintys dalyvauti renkames tiesiog prie laivo "Meridianas" 10.45 val.

  • Birželio 1 d.  nuo 10:45
2017-06-01 10:45 2017-06-01 10:45 Europe/Vilnius Vilties yriai Sekmadienį prie Biržos tilto prasidės antroji tarptautinė irklavimo regata "Vilties yriai", kurioje dalyvaus ir judėjimo negalią turintys irkluotojai. Tokio pobūdžio renginys, kai šalia profesionalų startuoja ir neįgalieji, Lietuvoje vyksta antrą kartą. Regatos atidarymas vyks 11 val. prie Biržos tilto, čia sportininkai ir... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/vilties-yriai/date-20170601/ Klaipėda