Vilties šokis 2017

Vilties šokis 2017

Apie Vilties šokį:

"Vilties šokio" idėja gimė 2013 metais. Įkvėpti "Vilties bėgimo" organizatorių brolių Pranciškonų siekio padėti kitiems, Šokių ir laisvalaikio centro "Rueda" vadovai ir kolektyvas nusprendė prisijungti ir dalintis šokio teikiamu džiaugsmu su visuomene, su onkologiniais ligoniais ir jų artimaisiais, bei padėti rinkti paramą Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centrui. Pirmasis "Vilties šokio" renginys įvyko 2014 m. balandžio 26 dieną.  Bendrą Flashmob šokį kartu sušoko 315 dalyvių, antrais metais 350 dalyvių! ;-)

Renginio tikslas - solidarizuotis su sergančiais onkologinėmis ligomis, skatinti sveiką gyvenimo būdą bei kviesti geros valios žmones paremti Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro veiklą, skirtą onkologinių ligonių ir jų artimųjų vilčiai nuspalvinti. Taip pat kartu atšvęsti tarptautinę šokio dieną, atsipalaiduoti bei sveikai ir smagiai praleisti laiką.  :-)

Pagrindinis renginio akcentas - bendras Flashmob'o šokis. Šį šokį gali išmokti visi norintys, net ir anksčiau niekada nešokę žmonės. Flashmob'o šokio mokymui organizuojmos atviros pamokos. Užtenka užsiregistuoti bei atvykti į vieną pasirinktą pamoką ir išmokti visą Flashmob'o šokį. Renginio dieną išmoktas Flashmob'o šokis atliekamas visiems kartu Atgimimo aikštėje.

Dėka surinktos paramos Šv. Pranciškaus onkologijos centre Klaipėdoje www.onkocentras.lt  teikiamos nemokamos paslaugos onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems:

       -  dvasinės pagalbos;
       -  psichologinės pagalbos;
       -  socialinės pagalbos;
       -  informacinės pagalbos;
       -  terapijų užsiėmimai (muzikos, šokio, dailės ir kt.);
       -  sveikatinimo paslaugos;
       -  grožio paslaugos.

  • Balandžio 29 d.  nuo 15:00
2017-04-29 15:00 2017-04-29 15:00 Europe/Vilnius Vilties šokis 2017 Apie Vilties šokį: "Vilties šokio" idėja gimė 2013 metais. Įkvėpti "Vilties bėgimo" organizatorių brolių Pranciškonų siekio padėti kitiems, Šokių ir laisvalaikio centro "Rueda" vadovai ir kolektyvas nusprendė prisijungti ir dalintis šokio teikiamu džiaugsmu su visuomene, su... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/vilties-sokis-2017/date-20170429/ Atgimimo aikštė, Atgimimo a., Klaipėda, Klaipėdoje