"Vilties bėgimas"

"Vilties bėgimas"

Gegužės 21 d. Vilties miestas ir šv. Pranciškaus onkologijos centras Klaipėdoje kviečia į 10-tajį, jubiliejinį, Viltį nešantį paramos bėgimą!
Praėjusiais metais Lietuvoje 21 tūkst. žmonių pirmą kartą išgirdo: “diagnozė – vėžys”. Negalime likti abejingi tokiai ligos agresijai. Privalome vienytis, atrasti savyje jėgų stoti prie starto linijos ir bėgti vardan savęs, vardan artimo, vardan silpnesnio, vardan sergančio.
Surinkta parama bus skirta šv. Pranciškaus dvasinės ir psichosocialinės paramos centrui Klaipėdoje, kuriame paslaugos onkologiniams ligoniams ir jų artimiesiems iš visos Lietuvos yra teikiamos nemokamai.
Visus geros valios žmones kviečiame gegužės 21 d. dalyvauti "Vilties bėgime-2017" ir tegul šiais metais prie starto linijos stoja ne mažiau kaip 21 tūkst. bėgikų su vieningu Meilės ir Vilties pulsu širdyje!

Registruotis į bėgimą galite paspaudę ant šios nuorodos: http://www.viltiesbegimas.lt/

Šiais metais Jūsų lauks 7 Viltingos trasos:
- 42,195 km maratono trasa Palanga-Klaipėda
- 25 km istorinė trasa (1953 m) ir naujai atgimusi, Palanga-Klaipėda
- 10 km bėgimo mėgėjų trasa Klaipėdoje
- 5,4 km jaunatviška bėgimo trasa Klaipėdoje
- 2,9 km šeimų ir vaikų bėgimo trasa Klaipėdoje
- 0,75 km senjorų ir neįgaliųjų bėgimo/ėjimo trasa Klaipėdoje
- 0,2 km vaikų sprinto varžybų trasa Klaipėdoje
Plačiau apie trasas: http://www.viltiesbegimas.lt/trasos

APSIKABINKIME VILTIES SPARNAIS!

Platesnę informaciją rasite:
www.viltiesbegimas.lt
viltiesbegimas@gmail.com

 

Vilties bėgimo įdėja kilo 2008 metais, kai broliai pranciškonai su Br. Benediktu priešakyje nusprendė pradėti įgyvendinti jau seniai puoselėtą projektą Klaipėdoje įkurti Vakarų Lietuvos onkologinių ligonių informacijos ir pagalbos centrą.

Tuomet buvo nuspręsta Klaipėdoje surengti maratoną “Vilties bėgimą”. Jo metu surinktas paramos lėšas panaudoti šio centro statybos pradžiai.

Galime pasidžiaugti, kad “Vilties Bėgimo” maratonas sėkmingai vyksta kiekvienais metais nenutrūkstamai ir pritraukia gausų bėgikų ir geros valios žmonių būrį (apie 5000-8000 žmonių). Taip pat per 7 metus nuo pirmo maratono pradžios, panaudojus per Vilties renginius surinktas paramos lėšas, ES paramos lėšas ir privačių rėmėjų lėšas Br. Pranciškonai sėkmingai įgyvendino savo idėją ir Šv. Pranciškaus onkologijos centras 2014 metais atvėrė duris ir jau per pirmus veiklos metus jame apsilankė apie 1500 pagalbos laukiančių lankytojų ir jiems buvo suteikta apie 3000 įvairių paslaugų.

  • Gegužės 21 d.  10:00 - 16:00
2017-05-21 10:00 2017-05-21 16:00 Europe/Vilnius "Vilties bėgimas" Gegužės 21 d. Vilties miestas ir šv. Pranciškaus onkologijos centras Klaipėdoje kviečia į 10-tajį, jubiliejinį, Viltį nešantį paramos bėgimą! Praėjusiais metais Lietuvoje 21 tūkst. žmonių pirmą kartą išgirdo: “diagnozė – vėžys”. Negalime likti abejingi tokiai ligos agresijai. Privalome vienytis,... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/vilties-begimas/date-20170521/ Klaipėda viltiesbegimas@gmail.com