Vidas Bareikis koncertinis turas

Vidas Bareikis koncertinis turas

Anšlaginiuose koncertuose pristatęs jau ketvirtąjį savo studijinį darbą – muzikos albumą – „KATUKAVAKARE?“, Vidas Bareikis rengia rekordinio dydžio turą per Lietuvą – „#VB100“. Charizmatiškasis atlikėjas vykdo sau užsibrėžtą tikslą – iki metų galo sugroti net šimtą koncertų visoje šalyje.

Į koncertą susirinkę žiūrovai bus nustebinti naujausia V. Bareikio programa. „#VB100“ koncertuose skambės ne tik puikiai žinomos, kultinėmis tapusios dainos, bet ir naujausio albumo „KATUKAVAKARE?“ singlai. Tai ir šį rudenį nuotaikingu klipu bei daugeliui atpažįstamomis aktualijomis populiarumą pelnęs „Pusvalandukas“, ir vasaros festivalių hitu tapęs – „Man taip patinka“.

V. Bareikio koncertai išsiskiria nuoširdžia emocija, netaupoma energija ir nestandartiniu santykiu su publika. „Žmogaus orkestro“ improvizacijos, „Babkių“ dainavimas kartu ar vandens pliūpsniai koncerto pabaigoje jau tapo vieno energingiausių Lietuvos scenos atstovų vizitine kortele. Taigi ir į šio turo koncertus žiūrovai turėtų ateiti nusiteikę bendradarbiauti, pašėlti ir likti nustebinti.

-----

VIDAS BAREIKIS Live
http://bit.ly/VidasBareikisFB
http://bit.ly/VidasBareikisYT
http://bit.ly/VidasBareikisWiki

-----

Pirmieji bilietai už specialią kainą jau greitai, vėliau ir renginio dieną bilietai brangs.

  • Balandžio 14 d.  20:00 - 22:00
2018-04-14 20:00 2018-04-14 22:00 Europe/Vilnius Vidas Bareikis koncertinis turas Anšlaginiuose koncertuose pristatęs jau ketvirtąjį savo studijinį darbą – muzikos albumą – „KATUKAVAKARE?“, Vidas Bareikis rengia rekordinio dydžio turą per Lietuvą – „#VB100“. Charizmatiškasis atlikėjas vykdo sau užsibrėžtą tikslą – iki metų galo sugroti net šimtą koncertų... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/vidas-bareikis-koncertinis-turas/date-20180414/ Renginių salė Žvejų 4, Žvėjų g. 4, Klaipeda, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Renginių salė Žvejų 4
  • Žvėjų g. 4, Klaipeda
  • Žemėlapis
  • Kaina: 10.60 - 13.00
Kiti koncertai