„Velostreet“ Klaipėdos MTB dviračių varžybos

„Velostreet“ Klaipėdos MTB dviračių varžybos

Jau Gegužės 5d. Klaipėdoje, atidarykime dviračių sezoną MTB dviračių trasoje. Turi dvirati? Kviečiame dalyvauti ir išmėginti dviračių lenktynes. Galima rinktis 17km arba 34km trasas. Taip pat bus ir vaikų lenktynės. 

___________________

VELOSTREET KLAIPĖDOS MTB NUOSTATAI

I. BENDROJI DALIS
DSK „Velostreet “ 2018 m. Gegužės 5. rengia MTB dviračių varžybas.
II. NUOTOLIAI
Renginio metu dalyviai galės varžytis šiose rungtyse:
1km – vaikų varžybos
17km – 1 ratas
34km – 2 ratai
III. VARŽYBŲ VIETA IR LAIKAS
Klaipėda; Vasaros estrada
Bendras varžybų startas – 14.00 val.
Vaikų startas – 13.30 val.
�IV. LAIKO LIMITAS
17km – 1 val. 30min.
34km – 3 val.

Varžybų dieną 16:30 val. laiko matavimo elektroninė sistema bus išjungta ir laikas nebus fiksuojamas. Taip pat 16:30 val. bus atidaroma trasa ir už dalyvių saugumą trasoje organizatoriai nebeatsakys.
V. DALYVIAI
1. Varžybose gali dalyvauti visi norintys, užpildę dalyvio kortelę, pasitikrinę sveikatą, susipažinę su varžybų nuostatais bei tai patvirtinę registracijos metu. Visi dalyviai bėgime dalyvauja laisva valia, niekieno neverčiami ir prisiima visą su dalyvavimu varžybose susijusią (tame tarpe su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) riziką bei įsipareigoja dėl to varžybų organizatoriams nereikšti jokių pretenzijų. Dalyviai, atsiimdami numerį, privalo turėti asmens dokumentą.
2. Kiekvienas dalyvis užsiregistravimu savaime sutinka, kad renginio organizatoriai visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais.
3. Už nepilnamečius atsako jų tėvai, globėjai arba treneris. 
4. Registruodamasis dalyvis patvirtina, kad supranta, jog dalyvavimas renginyje yra susijęs su dideliu žmogaus fizinių galimybių išbandymu, taip pat patvirtina, kad yra pasitikrinęs sveikatą, laikosi Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytų sveikatos pasitikrinimo reikalavimų bei organizatorių ar kitų asmenų prašomas pateiks tai patvirtinančią sveikatos būklės pažymą. Kilus įtarimų dėl netinkamos sveikatos būklės, organizatoriams paprašius, dalyvis privalo nutraukti savo dalyvavimą renginyje ir pasikonsultuoti su gydytoju.
5. Dalyvis supranta ir patvirtina, kad organizatoriai neatsako ir neatlygins dalyvio sveikatai ar gyvybei padarytos žalos. Visa rizika ir atsakomybė dėl dalyvio sveikatos sutrikimų, sužalojimų ir nelaimingų atsitikimų, atsiradusių dalyvaujant renginyje, tenka tik dalyviui.
6. Vaikų rungtyje gali dalyvauti vaikai gimę 2008 ir jaunesni. Dalyviai į amžiaus grupes neskirstomi.
7. Dalyvis privalo turėti šalmą.
VI. SPECIALIOS SĄLYGOS IR APRIBOJIMAI
1. Registruotis į bet kurią rungtį galima tik savo vardu. Savo numerį perduoti kitam dalyviui draudžiama. Tokiu atveju dalyviai bus diskvalifikuojami, o rezultatai į varžybų protokolą neįtraukiami.
2. Jei užsiregistravęs dalyvis nori keisti rungtį:�2.1 į trumpesnę, jis turi sumokėti rungties keitimo mokestį – 3 EUR. ��2.2 į ilgesnę, jis turi primokėti startinio mokesčio skirtumą, pagal šiai dienai galiojantį ilgesnės rungties startinį mokestį bei rungties keitimo 3 EUR mokestį. ��2.3 Dalyvio startinis mokestis negrąžinamas ir neperleidžiamas kitam dalyviui. ��2.4 Dalyvio duomenų atnaujinimo, keitimo mokestis 3 EUR. Pakeitimai atliekami iki 2018-05-03 imtinai, vėliau jokie pakeitimai nebus galimi.
2.5 Registracijos, dalyvio duomenų keitimo mokestį pervesti į sąskaitą: LT813500010003547999 Paysera.
3. Kiekvienas dalyvis varžybose privalo turėti ant marškinėlių tvarkingai pritvirtintą numerį. Numeris turi būti ant marškinėlių galo, aiškiai matomoje vietoje.
4. Varžybų dalyviams nors kiek nukrypti nuo trasos (be teisėjo leidimo) yra draudžiama. Dalyviai, pažeidę šią taisyklę, bus diskvalifikuojami.
5. Bet kokios dalyvių pretenzijos turi būti pateiktos raštu varžybų vyr. teisėjui ne vėliau kaip per 20 min. po varžybų pabaigos. Dalyvis, pateikdamas pretenziją, privalo sumokėti 15 eurų mokestį, kuris grąžinamas tik tuo atveju, jeigu apeliacinė komisija (maratono direktorius, vyr. teisėjas) pretenziją patenkins. Kol dalyvis nesumoka šio mokesčio, pretenzijos nesvarstomos.
6. Dalyviams trasoje, draudžiama naudoti muzikinius prietaisus ir įrengimus, kurie apriboja dalyvio klausą.
VII. APDOVANOJIMAI
17 km rungties apdovanojimai:
1 - 3 vietas užėmę vyrai ir moterys apdovanojami taurėmis ir įsteigtais prizais.

34 km rungties apdovanojimai:
1 - 3 vietas užėmę vyrai ir moterys apdovanojami atminimo taurėmis ir įsteigtais prizais.

1 km rungties apdovanojimai:
1 - 3 vietas užėmę vaikai apdovanojami atminimo dovanomis.

Varžybų organizatoriai pasilieka teisę koreguoti apdovanojimus.
VIII. DALYVIŲ STARTINIS MOKESTIS
1. Dalyvio startinis mokestis negrąžinamas ir neperleidžiamas kitam dalyviui.
2. Registracija internetu vykdoma iki 2018.05.03 imtinai.
3. Gegužės 5 dieną visų dalyvių registracija bus vykdoma renginio vietoje (prie vasaros estrados) nuo 12:00 val. ir stabdoma likus 30 min. iki starto.
4. Registracija užskaitoma tik tuomet, kai sumokamas starto mokestis.
5. Organizatoriai pasilieką teisę leisti dalyvauti nemokamai.
6. Registracijos mokesčiai:

04.24-05.03
17 km trasa - 12 Eur
34km trasa - 14 Eur
1km vaikų trasa - 2Eur

05.05 (starto vietoje)
17 km trasa - 15 Eur
34km trasa - 15 Eur
1km vaikų trasa - 4Eur

IX. DALYVIŲ REGISTRAVIMAS IR NUMERIŲ IŠDAVIMAS
1. Dalyvių registracija vykdoma: https://tickets.paysera.com/lt/ iki Gegužės 3 dienos.
2. Renginio dieną registracija bus vykdoma INFORMACIJOS centre prie Vasaros estrados, nuo 12:00 val. ir stabdoma likus 30 min. iki starto.
4. Gegužės 5d. numerių atsiėmimas bus vykdomas INFORMACIJOS centre prie Vasaros estrados, 12.00 val. ir stabdomas likus 15 min. iki starto.
XI. VARŽYBŲ TRASA
1. Varžybų trasos startas ir finišas Klaipėdoje šalia Vasaros estrados. Visa platesnė informaciją apie trasą Velostreet facebook puslapyje: https://www.facebook.com/events/251507118742607/
XII. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS 
1. Renginio organizatoriai pasilieka teisę, reikalui esant, keisti varžybų taisykles.

  • Balandžio 5 d.  12:00 - 16:00
2018-04-05 12:00 2018-04-05 16:00 Europe/Vilnius „Velostreet“ Klaipėdos MTB dviračių varžybos Jau Gegužės 5d. Klaipėdoje, atidarykime dviračių sezoną MTB dviračių trasoje. Turi dvirati? Kviečiame dalyvauti ir išmėginti dviračių lenktynes. Galima rinktis 17km arba 34km trasas. Taip pat bus ir vaikų lenktynės.  ___________________ VELOSTREET KLAIPĖDOS MTB NUOSTATAI I. BENDROJI DALIS DSK „Velostreet... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/velostreet-klaipedos-mtb-dviraciu-varzybos/date-20180405/ Klaipėda DSK Velostreet donatas@vasare.lt
  • Kaina: 2.00
Daugiau informacijos
Kiti sporto renginiai