Vasaros koncertų ciklas Klaipėdos koncertų salės parko estradoje

Vasaros koncertų ciklas Klaipėdos koncertų salės parko estradoje

Viliojantys vasariškos muzikos vakarai birželio 28-ąją–liepos 26-ąją kvies apsilankyti Klaipėdos koncertų salės parko estradoje. Čia vyks gaivūs kaip pajūrio vėjo gūsis ir lengvi kaip smilgos prisilietimas Vasaros koncertų ciklo renginiai. Juose skambės vasariška muzika – ypatingo skonio desertas iš klasikinės, pasaulio ir džiazo muzikos kūrinių, kurį pateiks ryškiausi mūsų šalies ir užsienio meno meistrai.

Mieli klaipėdiečiai ir miesto svečiai! Jūs patirsite tikrą muzikos klausymo malonumą atvirame ore, žaliuojančios gamtos prieglobstyje. Atlikėjų kuriamą harmoniją praturtins natūralios aplinkos „prieskoniai“ – vėjas, vasaros vakarų gaiva, parko garsai. Visa tai sukurs ypatingą vakaro nuotaiką ir suteiks daug gražių įspūdžių.

Vasariška muzika! Tai išties skamba viliojamai ir gundo paklausyti!

 

Vieta- Klaipėdos koncertų salės parko estradoje

Renginio laikas- 18:00-22:00

2017-06-14 2017-06-14 Europe/Vilnius Vasaros koncertų ciklas Klaipėdos koncertų salės parko estradoje Viliojantys vasariškos muzikos vakarai birželio 28-ąją–liepos 26-ąją kvies apsilankyti Klaipėdos koncertų salės parko estradoje. Čia vyks gaivūs kaip pajūrio vėjo gūsis ir lengvi kaip smilgos prisilietimas Vasaros koncertų ciklo renginiai. Juose skambės vasariška muzika – ypatingo skonio desertas iš klasikinės,... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/vasaros-koncertu-ciklas-klaipedos-koncertu-sales-parko-estradoje/date-20170614/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai