„VAIZDO MEDŽIAGOS RUOŠIMAS KOMUNIKACIJAI IR VAIZDŲ AUTORINĖS TEISĖS"

„VAIZDO MEDŽIAGOS RUOŠIMAS KOMUNIKACIJAI IR VAIZDŲ AUTORINĖS TEISĖS"

Medijos – kas, kodėl ir kaip? Kviečiame registruotis į edukacinius užsiėmimus!

 

Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka įgyvendindama Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Medijos – kas, kodėl ir kaip?“, kartu su specialistais kviečia į nemokamus edukacinius užsiėmimus, medijų raštingumui stiprinti. Mokymai vyks Jaunimo skyriuje (Tilžės g.9), registruotis tel. (8 46) 314728 arba jaunimas@biblioteka.lt

 

Spalio 21 d. 12.00–16.30 val. „VAIZDO MEDŽIAGOS RUOŠIMAS KOMUNIKACIJAI IR VAIZDŲ AUTORINĖS TEISĖS“. Bus supažindinama su pagrindiniais skaitmeninei erdvei skirtais maketų parametrais bei autorinėmis naudojamų resursų (nuotraukų, iliustracijų ir kt.) teisėmis; kuriami Facebook ir kitų socialinių tinklų vizualiniai elementai (užsklandos ir kt.) naudojantis įvairiomis nemokamomis grafinėmis programomis.

Lektorė – Rūta Stepanovaitė, platformos „Arthesis“ ir „Kabineto“ viena steigėjų, vizualinio identiteto kūrėja. VDA Taikomosios grafikos specialybės magistrantė, 7 metus dirbanti laisvai samdoma grafikos dizainere. 3 pastaruosius metus inicijuoja ir vykdo edukacines veiklas menotyros, kultūros vadybos, kūrybinių industrijų, dailės specialybių studentams, būsimiems meno vadybininkams, įmonių darbuotojams grafinio dizaino plotmėje bei vadovauja studentams specialybinės/vasaros praktikos metu.


Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir LR Kultūros ministerija. Projekto partneris Klaipėdos pedagogų švietimo ir kultūros centras.

 

Kontaktams:

Projekto vadovė Eglė Idzelienė,
Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos
Jaunimo skyriaus vyr.bibliotekininkė

Tel. (8 46) 314 728

El. p. jaunimas@biblioteka.lt

  • Rytoj  12:00 - 16:30
2017-10-21 12:00 2017-10-21 16:30 Europe/Vilnius „VAIZDO MEDŽIAGOS RUOŠIMAS KOMUNIKACIJAI IR VAIZDŲ AUTORINĖS TEISĖS" Medijos – kas, kodėl ir kaip? Kviečiame registruotis į edukacinius užsiėmimus!   Klaipėdos miesto savivaldybės viešoji biblioteka įgyvendindama Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Medijos – kas, kodėl ir kaip?“, kartu su specialistais kviečia į nemokamus edukacinius... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/vaizdo-medziagos-ruosimas-komunikacijai-ir-vaizdu-autorines-teises/date-20171021/ Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Jaunimo skyrius, Tilžės g. 9, Klaipėda, Klaipėdoje