• Kontaktai
  • Naujienos

Tradicinės lopšinės ir žaidimai

Tradicinės lopšinės ir žaidimai

Jaukieji pirmadienio priešpiečiai šeimoms su mažyliais prasideda! Vėl lauksime Jūsų Klaipėdos etnokultūros centre (Daržų g. 10) nuo kovo 6 d.

Užsiėmimai "Tradicinės lopšinės ir žaidinimai" vyks: 10 val. - „jaunesniųjų grupė“ šeimos su mažyliais iki 1 m. bei augančiais pilvukuose), o 11 val. – „vyresniųjų grupė“ (šeimos su mažyliais nuo 1 m.).

Registruotis galite telefonu (8 46) 312113 arba el. paštu loreta.darguziene@etnocentras.lt

Svarbu: nenorime klaidinti nežinančiųjų, todėl informuojame, kad pagrindinis užsiėmimų tikslas yra ne vaikučių muzikinis lavinimas, o siekis sugrąžinti tradicinių kūrinėlių, skirtų mūsų mažiesiems, skambėjimą namuose. Taigi tai, ką veikiame šių užsiėmimų metu, yra skirta išmokti ne vaikui, o tėveliams ar kitiems vyresniesiems... O kol tėveliai mokosi, vaikučiai smagiai leidžia laiką bendraamžių draugijoje.

Taip pat svarbu: lopšinės, mylavimai, sūpavimai, kykojimai, žaidinimai yra nesudėtingi, lengvai įsimenami ir improvizuojami, todėl net ir neturint didelių muzikinių gebėjimų gali tapti kasdiene jūsų bendravimo su kūdikiu forma. Ar esate girdėję apie mamos dainavimo įtaką pilvelyje nešiojamam kūdikiui, apie sūpuojant, myluojant mažylį kuriamą saugų prieraišumą, apie paaugusio vaikelio supažindinimo su jo kūno dalimis ar jį supančiu pasauliu per tradicinius dainelių tekstus galimybes ir pan.? Išbandykite ir įsitikinkite!

2017-05-29 10:00 2017-05-29 10:00 Europe/Vilnius Tradicinės lopšinės ir žaidimai J aukieji pirmadienio priešpiečiai šeimoms su mažyliais prasideda! Vėl lauksime Jūsų Klaipėdos etnokultūros centre (Daržų g. 10) nuo kovo 6 d. Užsiėmimai "Tradicinės lopšinės ir žaidinimai" vyks: 10 val. - „jaunesniųjų grupė“ šeimos su mažyliais iki 1 m. bei augančiais pilvukuose), o 11... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/tradicines-lopsines-ir-zaidimai/date-20170529/ Klaipėdos etnokultūros centras, Daržų g. 10, Klaipėda, Klaipėdoje