Toastmasters Klaipėda gimtadienis - 6 metai kalbų istorijos

Toastmasters Klaipėda gimtadienis - 6 metai kalbų istorijos

Sveiki Klaipėdos lyderiai, bei kalbėtojai!

Kaip laikotės? Kaip gyvuojate? Ką beveikiate? - tiek daug klausimų sukasi manyje, kai pagalvoju apie Jus ir nueita 6 metų kelią Toastmasters Klaipėda klube. Noriu Jus visus pakviesti vėl susitikti TOASTMASTERS KLAIPĖDA aplinkoje ir prisiminti, tas akimirkas, kurias išgyvenome kartu.

Vakaro programoje Jūsų lauks ne tik gimtadienio tortas ir skanėstai, bet specialiai vakarui paruošta programa, kurioje Jūsų šypsenas pasitiks “Septynios žvaigždės”, vakaro mini seminaras ir svarbiausia - pasibuvimas kartu - pasidalinimas savo atradimais ir įdomiomis situacijomis kuriose susidūrėte per šiuos šešis metus.

Jeigu norite vakaro metu pasakyti kalbą (kuriai ilgai ruošiatės arba ekspromtu), informuokite mane atsakydami į šį laišką.

O jeigu kalbos sakyti nenorite, o norite tiesiog turiningai ir pasiturinčiai praleisti laiką,

tada Jūsų lauksiu Balandžio 17 d. 18:30 val. klube „Raketa“ (Kultūros fabrike) Bangų. g. 5A, Klaipėda

NEPASIDIŽIUOK - ATEIK - 6 METAI - MES LAUKIAME TAVĘS - BALANDŽIO 17 - TAVO TM ;)

  • Balandžio 17 d.  nuo 18:30
2018-04-17 18:30 2018-04-17 18:30 Europe/Vilnius Toastmasters Klaipėda gimtadienis - 6 metai kalbų istorijos Sveiki Klaipėdos lyderiai, bei kalbėtojai! Kaip laikotės? Kaip gyvuojate? Ką beveikiate? - tiek daug klausimų sukasi manyje, kai pagalvoju apie Jus ir nueita 6 metų kelią Toastmasters Klaipėda klube. Noriu Jus visus pakviesti vėl susitikti TOASTMASTERS KLAIPĖDA aplinkoje ir prisiminti, tas akimirkas, kurias išgyvenome kartu.... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/toastmasters-klaipeda-gimtadienis-6-metai-kalbu-istorijos/date-20180417/ "Raketa" Social Club, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Nemokamas