THE ROOP albumo "Ghosts" pristatymas

THE ROOP albumo "Ghosts" pristatymas

Atėjo laikas! (Scroll down for English version)
Po dviejų metų mes pristatome savo naują albumą GHOSTS.

Vaiduokliai - tai yra vidinių baimių simbolis. Mes paleidžiame juos ir abejones. Naujo albumo dainose skatiname nebijoti pažvelgti į savuosius vaiduoklius, nebijoti svajoti, nebijoti gyventi savaip, nebijoti save parodyti, nusiimti kaukes.

Ko THE ROOP pasirodymuose galima tikėtis? Kviesime klausytojus nelikti abejingais ir drąsiai įsitraukti į muzikinį mūsų pasakojimą. Būsime visi gyvybingi, atviri ir laikysime tvirtą ryšį.

Šiek tiek oficialios informacijos:
THE ROOP koncertavo ne tik visuose didžiausiuose Lietuvos muzikos festivaliuose, bet ir buvo pakviesti koncertuoti didžiausiame Baltijos šalių festivalyje “Positivus”. Taip pat koncertavo Rygoje ir Jelgavoje (Latvija), Bonoje (Vokietija), Varšuvoje ir Gdanske (Lenkija). 2015 metais išleido debiutinį albumą TO WHOM IT MAY CONCERN.
------
------
THE ROOP klipai/videos:

KEISTA DRAUGYSTĖ
https://youtu.be/xXjUrnAuczI

DREAM ON
https://youtu.be/6G_GsUO8yZ4

HELLO
https://youtu.be/vk70-_V_xHk

www.facebook.com/TheRoopBand
------
------
DURYS/DOORS: 22:00
RENGINIO PRADŽIA/START: 23:00
STILIUS/STYLE: DANCE ROCK / POP ROCK / ROCK

  • Spalio 21 d.  nuo 22:00
2017-10-21 22:00 2017-10-21 22:00 Europe/Vilnius THE ROOP albumo "Ghosts" pristatymas Atėjo laikas! (Scroll down for English version) Po dviejų metų mes pristatome savo naują albumą GHOSTS. Vaiduokliai - tai yra vidinių baimių simbolis. Mes paleidžiame juos ir abejones. Naujo albumo dainose skatiname nebijoti pažvelgti į savuosius vaiduoklius, nebijoti svajoti, nebijoti gyventi savaip, nebijoti save parodyti, nusiimti... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/the-roop-albumo-ghosts-pristatymas/date-20171021/ "Raketa" Social Club, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai