Tėtis 2. Po 20 metų

Tėtis 2. Po 20 metų

Kultinis „TĖTIS", iki ašarų juokinęs sausakimšas sales Lietuvoje, SUGRĮŽTA! Monospektaklio tęsinys „TĖTIS. Po 20 metų" – tikrai garantuos visą puokštę pačių geriausių emocijų.
Jeigu pirmosios spektaklio dalies siužetas sukosi apie mažylio auginimo ypatumus ir „pradedančiųjų" tėvų atradimus, „Tėtis. Po 20 metų" suteiks progą įsitikinti, kad tėvystės iššūkiai nesibaigia vaikams palikus šeimos lizdą. Būna, kad vaikai į savo saugų užutėkį sugrįžta. Būna, kad užstringa jame (o tiksliau, – tėvams ant sprando) ilgam, net labai ilgam... O tada – sudie, 18 metų laukta svajone, pagaliau pagyventi sau. SOS!!!

Komedijos žanro virtuozas Ramūnas Rudokas, kurio suvaidintas tėtis kėlė tikras ovacijų audras ne vienerius metus, spektaklio tęsinyje „Tėtis. Po 20 metų" įkūnija jau brandos sulaukusį personažą, tačiau tragikomiškų siužeto posūkių jo pasakojamoje istorijoje – nė kiek ne mažiau. Prisimindamas sūnaus vaikystės išdaigas šiandien jis sprendžia jau visiškai kitokio „kalibro" dilemas: kaip iškrapštyti savo atžalą iš namų ir paversti jį normaliai funkcionuojančia visuomenės ląstele" – su padoriu darbu ir mergina greta. Tad spektaklis padės tėčiams geriau suprasti save, mamoms – savo vyrus, o suaugusiems vaikams – savo užsispyrėlius tėčius.

  • Sausio 19 d.  19:00 - 21:00
2018-01-19 19:00 2018-01-19 21:00 Europe/Vilnius Tėtis 2. Po 20 metų Kultinis „TĖTIS", iki ašarų juokinęs sausakimšas sales Lietuvoje, SUGRĮŽTA! Monospektaklio tęsinys „TĖTIS. Po 20 metų" – tikrai garantuos visą puokštę pačių geriausių emocijų. Jeigu pirmosios spektaklio dalies siužetas sukosi apie mažylio auginimo ypatumus ir „pradedančiųjų" tėvų... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/tetis-2-po-20-metu/date-20180119/ IQOS renginių salė, Žvėjų g. 4 Klaipeda, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 8.90
Kiti spektakliai