Teleteatr (Rusija). "Meilė - ne bulvės, per langą neišmesi"

Teleteatr (Rusija). "Meilė - ne bulvės, per langą neišmesi"


Kelios Sibiro glūdumos gyvenimo dienos kupinos neišsenkančio liaudies humoro ir azarto. Komiška situacija, papildyta aštriais dialogais, suvaidintais Rusijos teatro žvaigždžių. Aleksandro Pankratovo-Čiornyj personažas tarsi tęsia filmo „Meilė ir balandžiai" temą. Grotesko virtuozės Nina Usatova ir Kira Kreilis-Petrova „užveda" žiūrovus, rodydamos, kokios jos, tos kaimo bobos, jei pažvelgsi į jas iš arčiau.
Detektyvinė meilės intriga pjesės siužete suteikia spektakliui ypatingą žavesį ir dinamiką tam, kas vyksta scenoje. Autorius meistriškai valdo Rusijos glūdumos kalbą ir išmano jos buitį, talentingai vysto beveik komišką šios istorijos siužetą. Pjesė - labai gera ir širdinga. Stepan Lobozerov myli savo veikėjus, juk jie taip nori šventės, geresnės dalios, dėmesio. Aktoriai - Rusijos teatro žvaigždės - mėgaujasi, galėdami pasinerti į kaimo gyvenimą, tiesiog „maudosi" liaudies humore.
2004-ųjų rugsėjį spektaklis apdovanotas Blagoveščenske vykusio festivalio „Amūro ruduo" Grand Prix už geriausią spektaklį ir geriausią aktorinį ansamblį.
Aktorė Kira Kreilis-Petrova nugalėjo nominacijoje „Geriausias moters vaidmuo".

Asmenys iki 14 metų neįleidžiami.

2017-10-30 19:00 2017-10-30 19:00 Europe/Vilnius Teleteatr (Rusija). "Meilė - ne bulvės, per langą neišmesi" Kelios Sibiro glūdumos gyvenimo dienos kupinos neišsenkančio liaudies humoro ir azarto. Komiška situacija, papildyta aštriais dialogais, suvaidintais Rusijos teatro žvaigždžių. Aleksandro Pankratovo-Čiornyj personažas tarsi tęsia filmo „Meilė ir balandžiai" temą. Grotesko virtuozės Nina Usatova ir Kira... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/teleteatr-rusija-meile-ne-bulves-per-langa-neismesi/date-20171030/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 29.00 - 45.00
Kiti spektakliai