Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Tarptautinis gatvės teatrų festivalis „Šermukšnis“

Liepos 7-9 d. vyksiantis „Šermukšnis“ šiemet vėl sugrįžta į Teatro aikštę bei jos prieigas. Festivalio, įtraukto į reprezentacinių miesto renginių sąrašą, programoje – įvairiausių žanrų projektai: teatras ant vandens ir medžiuose, kaukių teatras, gatvės bufonada, vaidinimai su pirotechnika ir vaizdo instaliacijomis, naujasis cirkas, pantomima, spektakliai, kurių kūrėjais galės tapti ir patys žiūrovai. Be vertėjo suprantama demokratiška gatvės teatro kalba ir vyksmu festivalis komunikuoja su visų amžiaus grupių ir socialinių sluoksnių žiūrovais. Laukiama teatro trupių ir artistų iš Argentinos, Belgijos, Ispanijos, Lenkijos, Prancūzijos, Rusijos ir Vokietijos.

Festivalio metu Klaipėdos dramos teatre bus organizuojama konferencija „Gatvės teatras – arčiau pramogos ar meno“, kurioje dalyvaus Lietuvos ir užsienio teatrologai bei festivalio dalyviai, meninių disciplinų studentai.

Naują, patrauklų ir intriguojantį vizualinį festivalio identitetą kuria dailininkas Anatolijus Klemencovas. Festivalio metu bus eksponuojama dekoratyvinė kompozicija „Šventės bufonada“, o didelio mastelio meninė kompozicija „Teatras“ bus išsklaidyta visoje aikštės erdvėje.

Festivalį reklamuos kartu su Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos fakultetais organizuoto „Šermukšnio 2017“ plakato konkurso  nugalėtojų darbai.

  • Liepos 07 - 09
  • Nemokamas
Daugiau informacijos
  • Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centras Žvejų rūmai
Panašūs renginiai