Tapymas atpalaiduoja!

Tapymas atpalaiduoja!

Laisvalaikį leiskite prasmingai! Šįkart projektas „Intelligent Brunch“ kviečia dalyvauti kūrybiškuose ir atpalaiduojančiuose tapybos užsiėmimuose. Tuo pačiu paragauti profesionalių virėjų ruoštų užkandžių ir gerai praleisti laiką jaukioje aplinkoje!

Mūsų renginiuose tapyti gali kiekvienas! Tapymas – vienas smagiausių būdų pradėti kurti. Mums visai nesvarbu kokie buvo Jūsų įvertinimai piešimo pamokose. Atpalaiduojantys užsiėmimai organizuojami taip, kad tapymo patirtis nebūtina. Svarbiausia, kad norite atsipalaiduoti ir tobulėti bei ieškote būdų kaip išreikšti save.

Šie užsiėmimai – tai kokybiškas laikas, skirtas prasmingam ir kūrybiškam poilsiui, jausmų raiškai bei asmeniniam tobulėjimui.

Susitikimų metu, susipažinsite su tapymui akrilu ant drobės naudojamomis medžiagomis, priemonėmis, technika bei galimybėmis. Gausite spalvų maišymo ir derinimo pagrindus. Rekomenduosime bazinę kompoziciją bei mokysime tapyti ant drobės. Neišsigąskite teorijos ir paskaitų, kadangi viskas paaiškinta bus per praktiką – Jums tapant.

Per šiuos užsiėmimus, sukursite originalių paveikslų ir namo grįšite su asmeniniais kūriniais, paragausite skanių užkandžių bei praleisite laiką bendraminčių rate. Tikime, kad atsipalaiduosite, pailsėsite, nutapysite originalių paveikslų, patobulėsite ir pasisemsite geros nuotaikos.

“Tapymas atpalaiduoja!” ciklą sudaro 3 renginiai, vykstantys lapkričio mėnesio ketvirtadienio vakarais (17.30-20.00 val.). Užsiėmimų datos: lapkričio 9, 16 ir 23 d.
Jei neturite galimybės dalyvauti visuose renginiuose, galima lankyti ir kiekvieną užsiėmimą atskirai.

Nepamirškite, kad kūryba gali ištepti, tad patariame rengtis aprangą, kurios nebijote sutepti dažais arba su savimi turėti prijuostę, vyriškus marškinius ir pan.

Renginius veda tapytoja ir Klaipėdos dramos teatro scenografė –
Daiva Dašenkovienė.

DATA: 2017 m. lapkričio mėn. ketvirtadieniais (9 d., 16 d. ir 23 d.).
LAIKAS: 17.30-20.00 val.
VIETA: Klaipėda.

UŽSĖMIMO KAINA – 30 EUR. Mokant už visą ciklą iš karto (3 užsiėmimus) – 80 EUR.
Į renginių kainą įskaičiuotos tapymui reikalingos medžiagos (molbertas, 40x50cm drobė, dažai ir teptukai), ypatingai skanūs užkandžiai ir jauki aplinka.

REGISTRACIJA: Vietų skaičius ribotas, taigi būtina registracija parašant žinutę mūsų Facebook puslapyje (https://www.facebook.com/IntelligentBrunch) ar el. paštu intelligentbrunch@gmail.com. Vieta rezervuojama atlikus išankstinį apmokėjimą bankiniu pavedimu.

DAUGIAU INFORMACIJOS: Pasiteirauti galite parašę mums el. Paštu intelligentbrunch@gmail.com arba tel.: +370 601 98 125.

KAS MES? Projektas „Intelligent Brunch“ – tai galimybė išmokti ir sužinoti daug naudingų dalykų, tuo pačiu paragauti kažką naujo, pabendrauti ir susipažinti su naujais žmonėmis. „Intelligent Brunch“ tikslas – skirtingose Lietuvos vietose rengti įvairių sričių dėstytojų paskaitas aktualiomis temomis: nuo verslo steigimo, viešosios komunikacijos ypatybių, vaikų ugdymo, šeimos santykių iki praktinių menų užsiėmimų ar floristikos. Visų renginių metu paskanausite nuostabių virėjų ruoštų patiekalų ir susipažinsite su bendraminčiais. Mus galite pakviesti ir į savo darbo ar asmeninius susirinkimus. Jums pasiūlysime savo srities profesionalų mokymus ir įsimintinus patiekalus!

Iki pasimatymo inteligentiškoje kulinarinėje kelionėje,

  • Lapkričio 9 d.  17:30 - 20:00
2017-11-09 17:30 2017-11-09 20:00 Europe/Vilnius Tapymas atpalaiduoja! Laisvalaikį leiskite prasmingai! Šįkart projektas „Intelligent Brunch“ kviečia dalyvauti kūrybiškuose ir atpalaiduojančiuose tapybos užsiėmimuose. Tuo pačiu paragauti profesionalių virėjų ruoštų užkandžių ir gerai praleisti laiką jaukioje aplinkoje! Mūsų renginiuose tapyti gali kiekvienas! Tapymas –... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/tapymas-atpalaiduoja/date-20171109/ Klaipėda
Kiti edukacija