Sutarti dėl Lietuvos: švietimas

Sutarti dėl Lietuvos: švietimas

TS-LKD renginių ciklas „Sutarti dėl Lietuvos” keliasi į Klaipėdą. Lapkričio 30 d., ketvirtadienį, 18 val., šnekėsimės apie švietimą: ar šiandien turime viziją ir aiškų planą? Kokios permainos būtinos artimiausiu metu? Dėl ko galima ir reikia sutarti?

Klaipėdoje (Social club „Raketa”, Bangų g. 5A) žurnalistė, rengianti reportažus kanalui „Klaipėda gyvai”, Agnė Bukartaitė kalbins buvusią finansų ministrę, Seimo audito komiteto pirmininkę Ingrida Šimonytė, didžiausio Baltijos šalyse ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklo „Vaikystės Sodas“ ir Karalienės Mortos mokyklos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje steigėją dr. Austeja Landsbergiene bei Seimo narę, klaipėdietę Agnė Bilotaitė.

Diskusiją gyvai bus galima stebėti TS-LKD facebook paskyroje.

  • Lapkričio 30 d.  18:00 - 21:00
2017-11-30 18:00 2017-11-30 21:00 Europe/Vilnius Sutarti dėl Lietuvos: švietimas TS-LKD renginių ciklas „Sutarti dėl Lietuvos” keliasi į Klaipėdą. Lapkričio 30 d., ketvirtadienį, 18 val., šnekėsimės apie švietimą: ar šiandien turime viziją ir aiškų planą? Kokios permainos būtinos artimiausiu metu? Dėl ko galima ir reikia sutarti? Klaipėdoje (Social club „Raketa”,... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/sutarti-del-lietuvos-svietimas/date-20171130/ "Raketa" Social Club, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje