Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“ : Vakaras operoje, Vynerio promenada ir puodelis kavai

Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“ : Vakaras operoje, Vynerio promenada ir puodelis kavai

Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“    

2017 m. spalis–lapkritis, Liepų g. 33, Klaipėda

Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“ yra Lietuvos dailės muziejaus edukacinio projekto „Atviro muziejaus interaktyvi pažinimo programa „Kultūriniai klodai“ dalis, įgyvendinama Prano Domšaičio galerijoje Klaipėdoje.
Susitikimų tikslas – pristatyti galerijos ekspozicijas įvairaus amžiaus lankytojams, tyrinėti ir aptarti atskirus eksponatus, jų menines savybes, prisiminti, kaip jie pateko į muziejaus rinkinius ir privačias kolekcijas, o kūrybinių dirbtuvių metu paskatinti dalyvius meninei saviraiškai.
Renginiai nemokami.
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos kultūros ministerija.

PROGRAMA

2017 m. lapkričio 10 d., penktadienį, 17.30 val.
Vakaras operoje, Vynerio promenada ir puodelis kavai
Dalyvauja muzikologė prof. Daiva Kšanienė, filologė Jovita Saulėnienė
 
 „Apsilankę“ operoje ir „keliaudami“ Vynerio promenada vadintu senuoju pasivaikščiojimo keliu iš šiaurinės Klaipėdos miesto dalies į Tauralaukį, ne kartą sustosime pasižvalgyti, „paskanauti“ kavos iš fajansinio ar porcelianinio puodelio, aptarti senosios Klaipėdos kasdienybę.
Kūrybinių dirbtuvių tema – indaujos lobiai.

  • Lapkričio 10 d.  nuo 17:30
2017-11-10 17:30 2017-11-10 17:30 Europe/Vilnius Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“ : Vakaras operoje, Vynerio promenada ir puodelis kavai Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“     2017 m. spalis–lapkritis, Liepų g. 33, Klaipėda Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“ yra Lietuvos dailės muziejaus edukacinio projekto „Atviro muziejaus interaktyvi pažinimo programa „Kultūriniai klodai“ dalis,... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/susitikimu-ciklas-eksponatai-pasakoja-vakaras-operoje-vynerio-promenada-ir-puodelis-kavai/date-20171110/ LDM Prano Domšaičio galerija , Liepų g. 33, LT-92145 Klaipëda, Klaipėda, Klaipėdoje
  • LDM Prano Domšaičio galerija
  • Liepų g. 33, LT-92145 Klaipëda
  • Žemėlapis
  • Nemokamas