Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“ : Tapytojas marinistas Česlovas Janušas: „Nori piešti jūrą?“

Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“ : Tapytojas marinistas Česlovas Janušas: „Nori piešti jūrą?“

Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“    

2017 m. spalis–lapkritis, Liepų g. 33, Klaipėda

Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“ yra Lietuvos dailės muziejaus edukacinio projekto „Atviro muziejaus interaktyvi pažinimo programa „Kultūriniai klodai“ dalis, įgyvendinama Prano Domšaičio galerijoje Klaipėdoje.
Susitikimų tikslas – pristatyti galerijos ekspozicijas įvairaus amžiaus lankytojams, tyrinėti ir aptarti atskirus eksponatus, jų menines savybes, prisiminti, kaip jie pateko į muziejaus rinkinius ir privačias kolekcijas, o kūrybinių dirbtuvių metu paskatinti dalyvius meninei saviraiškai.
Renginiai nemokami.
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos kultūros ministerija.

PROGRAMA

2017 m. spalio 19 d., ketvirtadienį, 17.30 val.
Tapytojas marinistas Česlovas Janušas: „Nori piešti jūrą?“
Dalyvauja tapytojas Edvardas Malinauskas, dailėtyrininkė Kristina Jokubavičienė

Česlovas Janušas (1907–1993) yra vienas žymiausių XX a. Lietuvos tapytojų marinistų. Jis buvo populiarus ir tarpukario Lietuvoje, ir lietuvių išeivijoje JAV. Apie paveikslus, kuriuos 2010 m. Lietuvos dailės muziejui dviem dešimtmečiams deponavo Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantis dailininko sūnus ir kolekcijos savininkas Saulius Janušas, kalbėsimės su kitu marinistu – klaipėdiečiu E. Malinausku.
Kūrybinių dirbtuvių tema – spalvų audros.

  • Spalio 19 d.  nuo 17:30
2017-10-19 17:30 2017-10-19 17:30 Europe/Vilnius Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“ : Tapytojas marinistas Česlovas Janušas: „Nori piešti jūrą?“ Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“     2017 m. spalis–lapkritis, Liepų g. 33, Klaipėda Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“ yra Lietuvos dailės muziejaus edukacinio projekto „Atviro muziejaus interaktyvi pažinimo programa „Kultūriniai klodai“ dalis,... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/susitikimu-ciklas-eksponatai-pasakoja-tapytojas-marinistas-ceslovas-janusas-nori-piesti-jura/date-20171019/ LDM Prano Domšaičio galerija , Liepų g. 33, LT-92145 Klaipëda, Klaipėda, Klaipėdoje
  • LDM Prano Domšaičio galerija
  • Liepų g. 33, LT-92145 Klaipëda
  • Žemėlapis
  • Nemokamas