Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“ : Kaip atsiranda kolekcijos

Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“ : Kaip atsiranda kolekcijos

Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“    

2017 m. spalis–lapkritis, Liepų g. 33, Klaipėda

Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“ yra Lietuvos dailės muziejaus edukacinio projekto „Atviro muziejaus interaktyvi pažinimo programa „Kultūriniai klodai“ dalis, įgyvendinama Prano Domšaičio galerijoje Klaipėdoje.
Susitikimų tikslas – pristatyti galerijos ekspozicijas įvairaus amžiaus lankytojams, tyrinėti ir aptarti atskirus eksponatus, jų menines savybes, prisiminti, kaip jie pateko į muziejaus rinkinius ir privačias kolekcijas, o kūrybinių dirbtuvių metu paskatinti dalyvius meninei saviraiškai.
Renginiai nemokami.
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos kultūros ministerija.

PROGRAMA

2017 m. spalio 26 d., ketvirtadienį, 17.30 val.
Kaip atsiranda kolekcijos
Dalyvauja Rytų Prūsijos dailės mylėtojų draugijos „Nidden“ direktorė Ilona Motiejauskienė ir draugijos pirmininkas Aleksandras Popovas

Klaipėdiečio A. Popovo sukauptas unikalus Rytų Prūsijos dailės rinkinys, kuriame yra maždaug 1300 tapybos ir grafikos darbų, sugrąžina seniai užmirštų, Prūsų Lietuvoje ir Klaipėdos krašte kūrusių dailininkų vardus ir kūrinius. Rinkinį prižiūrinčios draugijos „Nidden“ atstovai gali papasakoti daug įdomių istorijų, kaip vienas ar kitas paveikslas atkeliavo į Klaipėdą.
Kūrybinių dirbtuvių tema – kurėnų flotilė.

  • Spalio 26 d.  nuo 17:30
2017-10-26 17:30 2017-10-26 17:30 Europe/Vilnius Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“ : Kaip atsiranda kolekcijos Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“     2017 m. spalis–lapkritis, Liepų g. 33, Klaipėda Susitikimų ciklas „Eksponatai pasakoja“ yra Lietuvos dailės muziejaus edukacinio projekto „Atviro muziejaus interaktyvi pažinimo programa „Kultūriniai klodai“ dalis,... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/susitikimu-ciklas-eksponatai-pasakoja-kaip-atsiranda-kolekcijos/date-20171026/ LDM Prano Domšaičio galerija , Liepų g. 33, LT-92145 Klaipëda, Klaipėda, Klaipėdoje
  • LDM Prano Domšaičio galerija
  • Liepų g. 33, LT-92145 Klaipëda
  • Žemėlapis
  • Nemokamas