St. Petersburg Festival Ballet. "Miegančioji gražuolė"

St. Petersburg Festival Ballet. "Miegančioji gražuolė"

ST. PETERSBURG FESTIVAL BALLET
„Miegančioji gražuolė“
Dviejų dalių baletas pagal P.Čaikovskio muziką

ST. PETERSBURG FESTIVAL BALLET - puiki trupė, įkūnijanti tai, kas vadinama „rusų klasikinio baleto mokykla“ - griežtą klasikos eleganciją, gaivų ХХI amžiaus dvelksmą, idealią atlikimo techniką ir neaprėpiamą rusų sielą kartu su karališkos prabangos kostiumais ir dekoracijomis.
Šį sezoną „St. Petersburg Festival Ballet“ Jums pristato pasaulinės klasikos perlą – baletą „Miegančioji gražuolė“.
Nėra prasmės atpasakoti šio nemaraus kūrinio siužeto turinio. Užteks pasakyti, kad žiūrovai, atėję į šiuos spektaklius, per trumpą laiką pasiners į romantikos ir grožio pasaulį, o taip pat patirs neišdildomų įspūdžių, paskendę meilės ir mirties, ištikimybės ir išdavystės, juoko ir ašarų, baimės ir drąsos išgyvenimuose, viskame, kas susiję su pasauline kultūra, pasauliniu paveldu ir pasauliniais šedevrais.
„St. Petersburg Festival Ballet“ artistai — daugkartiniai teatro premijos „Auksinė kaukė“ nominantai ir laureatai, Rusijos ir tarptautinių konkursų diplomantai, prestižinių apdovanojimų ir garbingų nominacijų laimėtojai.
Trupės gastrolės sulaukė didžiulės sėkmės JAV, Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Belgijoje, Suomijoje, Čekijoje, Islandijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Kinijoje, Brazilijoje, Meksikoje ir kitose šalyse.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt
Durys atidaromos: 18:00 val.
Renginio trukmė – 3 val. (viena pertrauka)

Daugiau: www.gastroli.lt
Organizatorius – ART Partner CZ S.R.O

  • Lapkričio 7 d.  19:00 - 22:00
2017-11-07 19:00 2017-11-07 22:00 Europe/Vilnius St. Petersburg Festival Ballet. "Miegančioji gražuolė" ST. PETERSBURG FESTIVAL BALLET „Miegančioji gražuolė“ Dviejų dalių baletas pagal P.Čaikovskio muziką ST. PETERSBURG FESTIVAL BALLET - puiki trupė, įkūnijanti tai, kas vadinama „rusų klasikinio baleto mokykla“ - griežtą klasikos eleganciją, gaivų ХХI amžiaus dvelksmą, idealią atlikimo techniką ir neaprėpiamą rusų... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/st-petersburg-festival-ballet-miegancioji-grazuole/date-20171107/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 25.00 - 45.00
Kiti koncertai