Spektaklis vaikams „Knygų personažai atgyja“

Spektaklis vaikams „Knygų personažai atgyja“

Žaisminigiausias spektaklis vaikams!

Trukmė – 40min


Vaidina: Laima Akstinaitė, Neringa Krunglevičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Paulius Pinigis, Gytis Šimelionis, Donatas Želvys.

„Knygų personažai atgyja“ – tai edukacinis Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis vaikams ir jų tėveliams. Kūrybinės grupės idėja – sužadinti vaikų norą paimti į rankas knygą ir atrasti jos stebuklingą pasaulį.

Spektaklio kūrėjai literatūrą paverčia interaktyviu ir patraukliu žaidimu. Šeši personažai iš vaikų literatūros klasikos kūrinių, tokių kaip „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“, „Pepė Ilgakojinė“, „Batuotas katinas“, atgyja tiesiog žiūrovų akivaizdoje ir kuria nuotaikingą bei įtraukiantį reginį. Aktoriai stebina muzikalumu, atliekamais akrobatiniais triukais ir netikėtomis išdaigomis, o subtili spektaklio scenografija kuria puikią atmosferą bei žadina vaizduotę.


Režisierė – Neringa Krunglevičiūtė
Kostiumų dailininkė – Evelina Lozdovskaja

  • Lapkričio 19 d.  13:00 - 13:40
2017-11-19 13:00 2017-11-19 13:40 Europe/Vilnius Spektaklis vaikams „Knygų personažai atgyja“ Žaisminigiausias spektaklis vaikams! Trukmė – 40min Vaidina: Laima Akstinaitė, Neringa Krunglevičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Paulius Pinigis, Gytis Šimelionis, Donatas Želvys. „Knygų personažai atgyja“ – tai edukacinis Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis vaikams ir jų tėveliams. Kūrybinės grupės... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/spektaklis-vaikams-knygu-personazai-atgyja/date-20171119/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 4.40
Panašūs renginiai