Spektaklis "Kontrabosas" (rež. V. Masalskis)

Spektaklis "Kontrabosas" (rež. V. Masalskis)

Sėkmingiausias „Klaipėdos jaunimo teatro“ mono spektaklis vėl beldžiasi į jūsų širdis!

Vieno veiksmo pjesė „Kontrabosas“– tai paralelė į mūsų pačių kasdienybę. Dabartinė garbėtroškų ir narcizų visuomenė kasdien mokosi tą pačią pamoką kaip ir P. Süskind dramos herojus – pervertinus savo galimybes, lieka protestuoti prieš tavo talento nepastebėjusį pasaulį ir pradeda jo nekęsti. Arba galų gale suvokti, kad esi tik vienas didelio orkestro instrumenas, greičiausiai net ne kontrabosas, o barškutis.

Tai tragikomiškas savimi, muzika ir pasauliu nusivylusio kontrabosisto monologas. Jame žiūrovui atskleidžiama mažo žmogaus drama – kaip susitaikyti su tuo, kad niekada neatliksi solo partijos, kad niekada nestovėsi pirmoje eilėje, kad savo paties gyvenime esi tik antraeilis veikėjas.

Dramaturgas - Patrick Süskind
Režisierius – Valentinas Masalskis
Scenografė – Renata Valčik
Kontrabosistas – Donatas Želvys

  • Gruodžio 7 d.  nuo 19:00
2017-12-07 19:00 2017-12-07 19:00 Europe/Vilnius Spektaklis "Kontrabosas" (rež. V. Masalskis) Sėkmingiausias „Klaipėdos jaunimo teatro“ mono spektaklis vėl beldžiasi į jūsų širdis! Vieno veiksmo pjesė „Kontrabosas“– tai paralelė į mūsų pačių kasdienybę. Dabartinė garbėtroškų ir narcizų visuomenė kasdien mokosi tą pačią pamoką kaip ir P. Süskind dramos herojus – pervertinus savo... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/spektaklis-kontrabosas-rez-v-masalskis/date-20171207/ KF Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 8.40
Kiti spektakliai