Spektaklis-koncertas jaunimui „Neišmoktos pamokos“

Spektaklis-koncertas jaunimui „Neišmoktos pamokos“

Režisierius Aleksandr Špilevoj

Muzikos kompozicija ir atlikimas „Colours of Bubbles“

Šviesų dailininkas Povilas Laurinaitis

Garso režisierius Darius Jurašius

Scenografijos ir kostiumų dailininkė Rūta Lendraitytė Utalla

Vaidina Greta Grinevičiūtė, Paulius Markevičius, Greta Petrovskytė ir Aleksandr Špilevoj

 

„Neišmoktos pamokos” – tai spektaklis-koncertas, kurio pagrindu tapo įkvepianti Aleksandr Špilevoj pjesė, kuriai naujų, ypač ryškių spalvų ir akcentų suteikia teatro ir indie rock muzikos sintezė.

Keturi aktoriai, penki muzikantai ir dvylika muzikinių-tekstinių kompozicijų, susijungiančių į vieną istoriją, skatinančią atlikėjus ir žiūrovus pradėti iš naujo mokytis dalykų, kurių mūsų kažkodėl nemokė mokykloje – ten, kur mes ir turėjome būti ruošiami gyvenimui, kur mes turėjome mokytis esminių dalykų, kur kas svarbesnių nei trigonometrijos lygčių sprendimas, trumpų ir ilgų distancijų bėgimas, istorinių datų kalimas... Bet „Neišmoktų pamokų” veikėjai nepaskęsta kaltinimuose mokyklai ar juos mokiusiai kartai. Įstrigę nesibaigiančiame lėkime, savo ambicijose, baimėse, savęs nepriėmime, senuose juos stabdančiuose įsitikinimuose, spektaklio herojai savo paieškose trumpam sugrįžta į aštuntą klasę, kuri jiems primena apie tai, kokias dideles spragas jie turi savęs ir savo pasaulio pažinime.

„Kviečiame žiūrovus į bendravimą su mumis, su muzika, su tekstais, su savimi. Labai norėjome sukurti spektaklį, kuris būtų įdomus ne tik prisiekusiems teatralams, bet ir tiems, kas teatre apsilanko dar rečiau nei bažnyčioje. Ir esu tikras, kad mums tai puikiai pavyko. Taip, tai pats tikriausias šiuolaikinis teatras, bet tuo pačiu tai ir tikras gyvo garso koncertas. Todėl mes ne mokysime, bet mėgausimės šiuo muzikiniu vyksmu kartu su jumis. Ir galbūt tai pažadins mūsų ir jūsų norą išmokti ir pažinti šiek tiek daugiau to, ko nesimokėme iki šiol”, - sako pjesės autorius ir spektaklio režisierius Aleksandr Špilevoj.

„Gyvai grupės „Colours of Bubbles“ atliekamas akustinis audinys čia įgauna reikšmingo svorio - muzikai tenka manipuliatyvioji funkcija: ji užpildo, iliustruoja scenų emocinę skalę ir tarsi suteikia pasakojimams kūną“. (Dovilė Statkevičienė. „Mokyklos tiesos, melas ir moralas").

 

  • Vasario 25 d.  nuo 18:00
2018-02-25 18:00 2018-02-25 18:00 Europe/Vilnius Spektaklis-koncertas jaunimui „Neišmoktos pamokos“ Režisierius Aleksandr Špilevoj Muzikos kompozicija ir atlikimas „Colours of Bubbles“ Šviesų dailininkas Povilas Laurinaitis Garso režisierius Darius Jurašius Scenografijos ir kostiumų dailininkė Rūta Lendraitytė Utalla Vaidina Greta Grinevičiūtė, Paulius Markevičius, Greta Petrovskytė ir... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/spektaklis-koncertas-jaunimui-neismoktos-pamokos/date-20180225/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 4.00
Daugiau informacijos
Kiti spektakliai