Spektaklis „Keturi metų laikai“

Spektaklis „Keturi metų laikai“

Scenarijaus autorius ir režisierius Gela Kandelaki

Kompozitorius Teimuraz Bakuradze

Vaidina Greta Dovydaitytė, Agnė Aleksiejūnaitė, Ingrida Voverytė, Adelina Skalandytė, Eglė Agota Matulytė, Erikas Ribokas, Jaunius Balčiūnas, Domas Šiaulytis, Martynas Tomas Gucevičius

 

„Keturi metų laikai“ – tai rankų šešėlių spektaklis, kuriame pasakojama meškiuko gyvenimo istorija – nuo pirmo žvilgsnio į pasaulį, iki visiško jo pažinimo.

Kodėl „Keturi metų laikai”? Keturi metų laikai – tai Rėdos ratas, kuriuo rieda ne tik gamta, bet ir kiekvienas iš mūsų – pavasarį prisikeldamas, o žiemą užmigdamas amžino poilsio. Kiekvienas metų laikas atspindi vis kitą mūsų gyvenimo etapą ir atneša vis kitokius išgyvenimus. Taip ir meškiukui kiekvienas metų laikas suteikia vis kitokią gyvenimo prasmę bei patirtį.

,,Neįsivaizduoju trapesnio spektaklio nei šešėlių teatro. Jis net pažeidžiamesnis už baletą, kur staiga kažkam nukritus, kažką ne taip padarius, viskas griūna. Nebeįmanoma sutaisyti vėliau“ - teigia prof. Gela Kandelaki.

  • Vasario 24 d.  nuo 12:00
2018-02-24 12:00 2018-02-24 12:00 Europe/Vilnius Spektaklis „Keturi metų laikai“ Scenarijaus autorius ir režisierius Gela Kandelaki Kompozitorius Teimuraz Bakuradze Vaidina Greta Dovydaitytė, Agnė Aleksiejūnaitė, Ingrida Voverytė, Adelina Skalandytė, Eglė Agota Matulytė, Erikas Ribokas, Jaunius Balčiūnas, Domas Šiaulytis, Martynas Tomas Gucevičius   „Keturi metų laikai“ –... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/spektaklis-keturi-metu-laikai/date-20180224/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 4.50
Daugiau informacijos
Kiti spektakliai