• Kontaktai
  • Naujienos

Spektaklis - ekskursija „Keliaujančios bažnyčios. Klaipėda tranzit Memel“

Spektaklis - ekskursija „Keliaujančios bažnyčios. Klaipėda tranzit Memel“

„Keliaujančios bažnyčios. Klaipėda tranzit Memel“ – šokio ir garso spektaklis-ekskursija po septynių senosios Klaipėdos bažnyčių vietas, keliant klausimą - kas mes esame, kai pamirštame, ir kuo tampame, kai prisimename? Tai naujas, netikėtas miesto potyris, kurio metu Jūs sužinosite, kur stovėjo pirmosios 7-ios Klaipėdos bažnyčios, kaip jos atrodė, kokie žmonės gyveno Turgaus gatvėje ir ką jie galvojo.
Spektaklio-ekskursijos „Keliaujančios bažnyčios“ metu kiekvienas dalyvis per ausines girdi istorinio/meninio teksto, muzikos ir garso kompozicijas, stebi šiuolaikinio šokio interpretacijas įvairiose miesto erdvėse, kartais pats atlieka tam tikrus judesius, ir tai jam suteikia galimybę išgyventi bažnyčių ir žmonių istorijas asmeniškai bei praplėsti savąsias miesto suvokimo ribas.

Video: https://vimeo.com/156700990
Už šį spektaklį - ekskursiją Agnija Šeiko nominuota Klaipėdos teatrų apdovanojimui „Padėkos kaukė“, pelnė Šiuolaikinio šokio asociacijos apdovanojimą už įsimintiniausią 2015 m. choreografinę veiklą, o „Auksinių kryžių“ ceremonijoje apdovanota Boriso Dauguviečio auskaru už „tarpdisciplininę kūrybą, atveriančią plačias šiuolaikinio šokio sąveikos su kitais menais ir kultūros paveldu perspektyvas“.

Judėjimo trajektorija: Piliavietė, Teatro aikštė, Turgaus gatvė, Tiltų gatvė, Senasis turgus.


Idėja, režisūra, judesys: Agnija Šeiko
Garsas: Kristijonas Lučinskas
Tekstas: Sondra Simanaitienė
Istorinio konteksto konsultantė: archeologė Raimonda Nabažaitė
Judesys, choreografija : Laura Geraščenko, Dovilė Binkauskaitė, Aušra Krasauskaitė, Inga Kuznecova, Darius Berulis.
Dalyviai: šokio teatras „PADI DAPI Fish“, Aušros Krasauskaitės Baleto studija, Lauros Geraščenko šokio studija „Judesio erdvė“, Ingos Kuznecovos „Balkono lydekos“ ir „Jazz up“ šiuolaikinio šokio studijos.
Trukmė: 90 min

Kalba: lietuvių.

Datos: gegužės 11 d. 18 val. ir 20 val., 21 d., 16 val.

Pradžia: Klaipėdos piliavietė (Pilies g. 4, Klaipėda).

Trukmė: 1 val. 30 min.

Amžius: suaugusiems ir vaikams nuo 8 m.

Kaina: 12 Eur

Bilietai: https://padidapifish.internetu.lt/ekskursijos/keliaujancios-baznycios/

Nuolaidos: Senjorams, neįgaliesiems, studentams, moksleiviams su teisę į nuolaidą įrodančiu pažymėjimu 15% nuolaida.

2017-05-21 16:00 2017-05-21 16:00 Europe/Vilnius Spektaklis - ekskursija „Keliaujančios bažnyčios. Klaipėda tranzit Memel“ „Keliaujančios bažnyčios. Klaipėda tranzit Memel“ – šokio ir garso spektaklis-ekskursija po septynių senosios Klaipėdos bažnyčių vietas, keliant klausimą - kas mes esame, kai pamirštame, ir kuo tampame, kai prisimename? Tai naujas, netikėtas miesto potyris, kurio metu Jūs sužinosite, kur stovėjo pirmosios... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/spektaklis-ekskursija-keliaujancios-baznycios-klaipeda-tranzit-memel/date-20170521/ Senamiestis, Klaipėdoje
  • Kaina: 12.00
  • Daugiau informacijos

    Nuolaidos: Senjorams, neįgaliesiems, studentams, moksleiviams su teisę į nuolaidą įrodančiu pažymėjimu 15% nuolaida.

Panašūs renginiai