• Kontaktai
  • Naujienos

Smėlio laikrodžiai

Smėlio laikrodžiai

Klaipėdos tarptautinis violončelės festivalis
2017 m. gegužės 1–6 d.

Kompozitorės Justės Janulytės sumanytas ir kartu su lietuvių bei italų menininkais įgyvendintas projektas „Smėlio laikrodžiai“ apibūdinamas kaip garso ir vaizdo, laiko ir erdvės teatras. Pasak autorės, jame „tyrinėjamos akustinės, vizualinės bei simbolinės smėlio laikrodžio fenomeno prasmės. Muzikinė idėja vizualizuojama pasitelkus specialiai sukurtas cilindrines tiulio uždangas, ant kurių projektuojami vaizdai bei šviesų efektai išplečia, transformuoja atlikėjų būvį scenoje, kuria fikcijas ir įtraukia publiką į įvairias suvokimo patirtis“.
Kūrinys sulaukė didelio užsienio festivalių prodiuserių ir žurnalistų susidomėjimo. Po 2010 m. įvykusios premjeros „Gaidos“ festivalyje Vilniuje jis skambėjo svarbiausiuose Europos naujos muzikos festivaliuose bei Australijoje. 2011 m. jo klausėmės „Permainų muzikoje“.
Kuo publiką patraukia „Smėlio laikrodžiai“? Projekto sėkmė užkoduota ypatingoje muzikos ir vaizdo sąveikoje, kuri sukuria visiškai naują meninę kokybę ir tiesiog užburiančią atmosferą.

  • Gegužės 3 d.  19:00 - 20:00
2017-05-03 19:00 2017-05-03 20:00 Europe/Vilnius Smėlio laikrodžiai Klaipėdos tarptautinis violončelės festivalis 2017 m. gegužės 1–6 d. Kompozitorės Justės Janulytės sumanytas ir kartu su lietuvių bei italų menininkais įgyvendintas projektas „Smėlio laikrodžiai“ apibūdinamas kaip garso ir vaizdo, laiko ir erdvės teatras. Pasak autorės, jame „tyrinėjamos akustinės, vizualinės bei... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/smelio-laikrodziai/date-20170503/ Klaipėdos Dramos Teatras, Teatro g. 2, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai