Seminaras Klaipėdoje: Ką apie santykius turi žinoti kiekvienas

Seminaras Klaipėdoje: Ką apie santykius turi žinoti kiekvienas

Pamenu laikus, kai jis į mane žiūrėdavo su tokia ugnele akyse. Norėčiau, kad vėl manęs norėtų, kad skubėtų namo po darbo, pasiūlytų kažką nuveikti drauge, pakviestų į pasimatymą, o galbūt tiesiog skirtų man vyriško dėmesio. Turėtume ilgą vakarą prie vyno. Gilų pokalbį, kada jis visiškai mane supranta ir jaučia.

VIKTORIJA: "Į pirmąjį seminarą spalį, su antra puse atėjom išsiskyrę, kaip draugai. Dabar jau mūsų trečiasis ir per šį laiką man buvo padėkota, kad aš ta "moteris", o antroji pusė pasikeitė į tą "vyrą"."
NERINGA: "Privertė susimąstyti ir sudėlioti taškus ant "i". Dabar žinau kaip būti mūza savo vyrui".

TOP konfliktai poroje. Kaip konfliktai padeda kurti santykius?

Tai vienintelis praktinis vakaro seminaras apie santykius su netradiciniais lektoriais ir svečiais, profesionaliais aktoriais, atviromis istorijomis bei gyvenimo patikrinta informacija.

Plačiau: https://www.apiesantykiuskitaip.lt/r/4
Registracija: https://www.apiesantykiuskitaip.lt/r/4/#miestai_ir_datos

Visa Jums reikalinga informacija bus pateikta pačiu lengviausiu būdu ir suprantama kiekvienam. Perteiksime realius pavyzdžius, nagrinėsime čia ir dabar profesionalių aktorių inscenizuojamas situacijas, o taip pat turėsite unikalią galimybę praktiškai išbandyti sudėtingų emocinių uždavinių sprendimo įrankį.

Pranešėjas:
Vytautas Jančiauskas - verslininkas, lektorius ir vyras, kuris per 12 metų, tikriausiai, yra padaręs daugiausia klaidų santykių kūrime ir sąmoningai visas jas suvokęs bei išmokęs gautas pamokas, pagaliau įgyvendinantis savo gyvenimo svajonę - seminarų pagalba padėti Lietuvos žmonėms ir pasidalinti pačia vertingiausia informacija, kuri iš esmės pakeitė jo gyvenimą, pačioje svarbiausioje gyvenimo sferoje - santykiuose.

  • Birželio 7 d.  18:30 - 21:30
2017-06-07 18:30 2017-06-07 21:30 Europe/Vilnius Seminaras Klaipėdoje: Ką apie santykius turi žinoti kiekvienas Pamenu laikus, kai jis į mane žiūrėdavo su tokia ugnele akyse. Norėčiau, kad vėl manęs norėtų, kad skubėtų namo po darbo, pasiūlytų kažką nuveikti drauge, pakviestų į pasimatymą, o galbūt tiesiog skirtų man vyriško dėmesio. Turėtume ilgą vakarą prie vyno. Gilų pokalbį, kada jis visiškai mane supranta ir jaučia. VIKTORIJA:... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/seminaras-klaipedoje-ka-apie-santykius-turi-zinoti-kiekvienas/date-20170607/ Klaipėda
  • Kaina: 13.50 - 99999.00