Paskaita-diskusija „Lietuvių kalbos ir valstybės vitražai: tauta, vertybės ir laikas"

Paskaita-diskusija „Lietuvių kalbos ir valstybės vitražai: tauta, vertybės ir laikas"

2018 kovo 7 d. 17.00 val. Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks paskaita-diskusija „Lietuvių kalbos ir valstybės vitražai: tauta, vertybės ir laikas". Renginio svečias: humanitarinių mokslų daktaras, docentas, kultinis lietuvių kalbininkas, LRT laidos „Lietuva mūsų lūpose" vedėjas Antanas Smetona.

„Kalba, tauta, valstybė – kaip tai susiję ir kodėl mums svarbu? Ar savo tautinės kultūros lauke kažką darome ir suprantame ne taip? O gal labai skausminga atsiplėšti nuo senovės mitų ir susigyventi su pasikeitusia tikrove? Moderni ir gyvybinga lietuvybė kaip alternatyva karingajam nacionalizmui ir visa niveliuojančiam globalizmui. Tautos būvis šiandien įvairus – (ne)tikėjimas, (ne)meilė, (ne)viltis, bet juk svarbiausia – tai veiksmas."

  • Kovo 7 d.  nuo 17:00
2018-03-07 17:00 2018-03-07 17:00 Europe/Vilnius Paskaita-diskusija „Lietuvių kalbos ir valstybės vitražai: tauta, vertybės ir laikas" 2018 kovo 7 d. 17.00 val.  Klaipėdos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks  paskaita-diskusija „Lietuvių kalbos ir valstybės vitražai: tauta, vertybės ir laikas" . Renginio svečias: humanitarinių mokslų daktaras, docentas, kultinis lietuvių kalbininkas,  LRT laidos „Lietuva... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/paskaita-diskusija-lietuviu-kalbos-ir-valstybes-vitrazai-tauta-vertybes-ir-laikas/date-20180307/ Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka, Herkaus Manto g. 25, Klaipėda, Klaipėdoje