Parodos „Kasdienybės džiaugsmas“ atidarymas

Parodos „Kasdienybės džiaugsmas“ atidarymas

Vasario 9 d., 17 val., I. Simonaitytės bibliotekos Galerijoje 1H vyks parodos „Kasdienybės džiaugsmas“ atidarymas.

„Kasdienybės džiaugsmas“ - taip vadinasi trijų Klaipėdos fotografų - Vidūno Kulikauskio, Aivaro Šimeliūno ir Donato Vaičiulio sukurtas 20 fotografijų ciklas, kuriame pavaizduota Globos namų gyventojų kasdienybė.
Idėja sukurti būtent tokį fotografijų ciklą kilo Globos namų direktoriui Ginteriui Harneriui. Jo teigimu, senų ir pagyvenusių žmonių gyvenimą globos įstaigose neretai įsivaizduojame niūresnėmis spalvomis, nei yra iš tiesų. „Mūsų, o ir kitose globos įstaigose, gyvena tokie patys žmonės, kaip ir šalimais esančiuose daugiabučiuose. Jie taip pat turi įvairių užsiėmimų, kuria, džiaugiasi, bendrauja. Šioje parodoje sąmoningai norėjome atskleisti šviesiąją Globos namų kasdienybės pusę, teigiamas emocijas, kurių čia tikrai netrūksta ir pozityvų tiek dirbančiųjų, tiek čia gyvenančiųjų požiūrį į gyvenimą”,- sakė G. Harner.

Paroda bibliotekoje bus eksponuojama iki kovo 9 d.

Įėjimas laisvas
Maloniai kviečiame

  • Vasario 9 d.  nuo 17:00
2018-02-09 17:00 2018-02-09 17:00 Europe/Vilnius Parodos „Kasdienybės džiaugsmas“ atidarymas Vasario 9 d., 17 val., I. Simonaitytės bibliotekos Galerijoje 1H vyks parodos „Kasdienybės džiaugsmas“ atidarymas. „Kasdienybės džiaugsmas“ - taip vadinasi trijų Klaipėdos fotografų - Vidūno Kulikauskio, Aivaro Šimeliūno ir Donato Vaičiulio sukurtas 20 fotografijų ciklas, kuriame pavaizduota Globos namų... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/parodos-kasdienybes-dziaugsmas-atidarymas/date-20180209/ Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės biblioteka, Herkaus Manto g. 25, Klaipėda, Klaipėdoje