Mystic Moods - Klaipeda

Mystic Moods - Klaipeda

Tai kas tas Room19? Jau ne kartą girdėjome šį klausimą, todėl šiek tiek planuotai, šiek tiek visiškai neplanuotai Room19 atvažiuoja pasidalinti, susipažinti ir žinoma pašokti susipažinimo proga pristatydami MYSTIC MOODS vakarėlių serijas. Pilnas lėktuvas kovo 2 dieną atskrenda tiesiai į pajūrį. 

Muziką atrinkinės

Enright broliai, Jay ir Stan
Jay DJ ir prodiuseris, grojęs tokiose klubuose kaip EGG, Cable, The Qube Project, Fire, Rhythm Factory, Hidden, 93 Feet East, Lightbox, Brixton Jam ir Cafe 1001. Labai džiaugiames galėdami pristatyti Stan, kuris neseniai prisijungė prie Room19 taip pat prisijungs prie brolio B2B debiutui.

https://soundcloud.com/room19london/mystic-moods-promo-mix

Taip pat Gabrielė bei Otto, vieni iš Room19 pradininkų ir vykdytojų, muzikos ir šokių entuziastai ne vienerius ir ne dvejus metus, atvažiuoja su geriausiom atrinktom kasetėm. 

https://soundcloud.com/muuuzika/red
https://soundcloud.com/ottodent/mystic-mix

Federico, tik metus profesionaliai linksminantis ir judinantis minias žmonių su soul disco garsais, jau NTS radijuje spėjęs pagroti, Brixton jamm visus nustebinti, kaip ir Room19 pirmame vakarėlyje pasirodyti, vienas iš Rocket radijo Milane vedėjas, tik vinilus į kelionę visada pasiimantis, atvažiuoja pašokti ir į Klaipėdą.

https://m.mixcloud.com/StayTrueWear/federico-x-stay-true-006/

Bell Riots(Untitled Tricks), kuris prisideda ne tik organizavimu ir įgyvendinimu viso šio vakaro, bet ir visų kitų Pajūrio linksmybių, kovo 2 dieną apšildins visus prieš naktį, kuri nusimato NETRUMPA. 

http://Soundcloud.com/bellriots


Pasimatom!! 

Įėjimas: 
€5
€3 su RSVP GOING (registracija užsidaro kovo 2d. 18:00val.)
Iėjimas tik su asmens amžių patvirtinančiu dokumentu. 

  • Vasario 2 d.  nuo 21:00
2018-02-02 21:00 2018-02-02 21:00 Europe/Vilnius Mystic Moods - Klaipeda Tai kas tas Room19? Jau ne kartą girdėjome šį klausimą, todėl šiek tiek planuotai, šiek tiek visiškai neplanuotai Room19 atvažiuoja pasidalinti, susipažinti ir žinoma pašokti susipažinimo proga pristatydami MYSTIC MOODS vakarėlių serijas. Pilnas lėktuvas kovo 2 dieną atskrenda tiesiai į pajūrį. ... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/mystic-moods-klaipeda/date-20180202/ Renginių salė Žvejų 4, Žvėjų g. 4, Klaipeda, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Renginių salė Žvejų 4
  • Žvėjų g. 4, Klaipeda
  • Žemėlapis
  • Kaina: 3.00 - 5.00