• Kontaktai
  • Naujienos

"Mes"

"Mes"

Alos Duchovos šokio teatras sugrįžta į Lietuvą su įspūdinga spektaklio, neturinčio analogo, premjera. Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose bus parodyta visiškai nauja kompozicija „Mes“. Tai unikali choreografinė programa, pati originaliausia per visą „Todes“ gyvenimo laikotarpį!

Visi žiūrovai, kuriems yra tekę matyti „Todes“ pasirodymus, puikiai žino, kad tai nuostabūs, ryškūs, dinamiški šou, kurie nuo pirmos sekundės prikausto žiūrovų dėmesį. Dažniausiai jie po koncerto teigia, jog visas pasirodymas praskriejo tarsi kelios sekundės, todėl pasiruoškite mėgautis kiekviena meniško ir profesionalaus renginio akimirka!

Šiandien „Todes“ – vienas stipriausių ir žinomiausių šou baleto kolektyvų visoje Europoje. Ko galite tikėtis iš naujos programos „Mes“?

„Mes“ – tai mūsų teatras! „Mes“ – tai atsakymas į klausimą, kas tai yra laisvė! „Mes“ – tai spektaklis apie visus mus! „Mes“ – tai besiveržiančios per kraštus emocijos, tai nuostabus grožis, sudėtingiausia šokio technika nuo kurios tiesiog užima amą. Ir net neverta klausti, kur čia paslaptis. Jos jau seniai nėra. Šiais laikais žiūrovą kažkuo nustebinti yra nepaprastai sunku, tačiau tai įmanoma! Atsakymas aiškus - Ala Duchova ir jos artistai tai neabejotinai padarys!

Scenoje šokėjai parodo iš pažiūros neįmanomus, naujausių sprendimų iliuzionistinius triukus, kurių metu jie tiesiog sustingsta ore – jie išlekia į kosmosą, į vandenyno dugną, keliauja iš vieno laikmečio į kitą. „Mes“ – tai ryškus, laisvas, dvasingas pasirodymas!

Ala Duchova ir jos šokėjai pripažįstami geriausi visame pasaulyje, jų energija, šokių elementų sugebėjimai, nepriekaištinga technika ir demonstruojamos kompozicijos priverčia žiūrovus stebėtis ir aikčioti iš nuostabos. Galima drąsiai teigti, kad po šio iki menkiausių smulkmenų apgalvoto pasirodymo neliks nei vieno abejingo! Kartu su Alos Duchovos artistais patirsite skirtingų kultūrų dvasią, žavėsitės, įsijausite ir būsite apstulbę!

Tai ŠOU - kurį prisiminsite visą likusį gyvenimą!

  • Gegužės 4 d.  19:30 - 20:45
2017-05-04 19:30 2017-05-04 20:45 Europe/Vilnius "Mes" Alos Duchovos šokio teatras sugrįžta į Lietuvą su įspūdinga spektaklio, neturinčio analogo, premjera. Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose bus parodyta visiškai nauja kompozicija „Mes“. Tai unikali choreografinė programa, pati originaliausia per visą „Todes“ gyvenimo laikotarpį! Visi žiūrovai,... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/mes/date-20170504/ Žvejų rūmai, Taikos pr. 70, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 24.00 - 44.00
Kiti spektakliai