M. Tūbelytė mecosopranas, J. Daunytė arfa, LVSO

M. Tūbelytė mecosopranas, J. Daunytė arfa, LVSO

43-asis festivalis KLAIPĖDOS MUZIKOS PAVASARIS
2018 m. kovo 29–balandžio 27 d.

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas savo įkūrėjo Gintaro Rinkevičiaus, kitąmet minės 30-ąsias veiklos metines. Orkestro veikla prasidėjo Sąjūdžio metais ir klostėsi lygiagrečiai su atkurtos nepriklausomybės istorija. Ne veltui pradžioje kolektyvas vadinosi Jaunimo simfoniniu orkestru. Jauna valstybė, jauni orkestrantai, jaunas dirigentas ir didelės ateities viltys. Nors po 3 metų jam buvo suteiktas solidus Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro vardas, kolektyvas iki dabar tęsia jaunatviškas tradicijas.
Koncerte „Muzikos grožis ir galia“ LVSO pasirodys su talentingomis jaunosios kartos solistėmis Milda Tūbelyte (mecosopranas) bei Joana Daunytė (arfa). Abi jos žavi ne tik grožiu, muzikalumu, bet ir ypatingu darbštumu. Vokietijoje reziduojanti M. Tūbelyte per pastaruosius 5 metus parengė net 28 vaidmenis 24-iose operose Braunschweigo, Erfurto, Karlsruhes, Oldenburgo ir Kylio teatruose. Joana Daunytė yra daugybės muzikos festivalių dalyvė, nuolat muzikuoja kamerinėse programose, groja įvairių šalies orkestrų sudėtyje.
Kūrinių arfai ir simfoniniam orkestrui nėra gausu, tad publikai turėtų būti įdomu išgirsti argentiniečių kompozitoriaus Alberto Ginasteros Koncertą arfai ir orkestrui, išsiskiriantį autentiškais šokio ritmais. Pirmoje renginio dalyje dar klausysimės arijų iš Wolfgango Amadeuso Mozarto, Charleso Gounod, Jules Massenet operų, o antrojoje pasinersime į romantinės Antono Brucknerio IV simfonijos gelmę.


„Muzikos grožis ir galia“
Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Gintaras Rinkevičius
Solistai: Milda Tūbelytė (mecosopranas, Lietuva–Vokietija), Joana Daunytė (arfa)

  • Balandžio 18 d.  18:30 - 20:30
2018-04-18 18:30 2018-04-18 20:30 Europe/Vilnius M. Tūbelytė mecosopranas, J. Daunytė arfa, LVSO 43-asis festivalis KLAIPĖDOS MUZIKOS PAVASARIS 2018 m. kovo 29–balandžio 27 d. Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras, vadovaujamas savo įkūrėjo Gintaro Rinkevičiaus, kitąmet minės 30-ąsias veiklos metines. Orkestro veikla prasidėjo Sąjūdžio metais ir klostėsi lygiagrečiai su atkurtos nepriklausomybės istorija. Ne veltui... --- //www.klaipedainfo.lt/renginys/m-tubelyte-mecosopranas-j-daunyte-arfa-lvso/date-20180418/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 8.00 - 19.00
Kiti koncertai