Liucilė U.Vilimaitė arfa, dalyvauja Monika Boreikaitė obojus

Liucilė U.Vilimaitė arfa, dalyvauja Monika Boreikaitė obojus

Arfos garsų poveikis žmogaus protui ir kūnui buvo žinomas jau senovės Egipte. Tačiau kaip šis ritualinis instrumentas suskamba moderniaisiais laikais? Kaip jis veikia mūsų vaizduotę?
Į arfos fantazijų pasaulį klausytojus nukels Karališkojoje Hagos konservatorijoje besimokanti arfininkė, nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatė Liucilė U. Vilimaitė. Ji parengė netradicinę programą, aprėpiančią plačią muzikinę paletę nuo svajingų XIX pabaigos tonacijų iki maištingų šiuolaikinės muzikos akordų. Koncerte išgirsite įžymių arfos muzikos kūrėjų sukurtus šedevrus bei pačios atlikėjos kūrinį šiam nuostabiam instrumentui. Arfos fantazijų pasaulį melodingomis obojaus garsų linijomis paįvairins dar viena talentinga jaunoji atlikėja Monika Boreikaitė.
______________________
,,Fantazijos, ir kur jas rasti"
Liucilė U. Vilimaitė (arfa)
Dalyvauja Monika Boreikaitė (obojus)
Programa: Nino Rota, Joseph Jongen, Paul Patterson, Ekaterina Walter-Kühne, Liucilė U. Vilimaitė

  • Lapkričio 14 d.  nuo 18:30
2017-11-14 18:30 2017-11-14 18:30 Europe/Vilnius Liucilė U.Vilimaitė arfa, dalyvauja Monika Boreikaitė obojus Arfos garsų poveikis žmogaus protui ir kūnui buvo žinomas jau senovės Egipte. Tačiau kaip šis ritualinis instrumentas suskamba moderniaisiais laikais? Kaip jis veikia mūsų vaizduotę? Į arfos fantazijų pasaulį klausytojus nukels Karališkojoje Hagos konservatorijoje besimokanti arfininkė, nacionalinių ir tarptautinių konkursų... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/liucile-u-vilimaite-arfa-dalyvauja-monika-boreikaite-obojus/date-20171114/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 4.80 - 8.80
Kiti koncertai