Levita iš Paryžiaus grįžta!

Levita iš Paryžiaus grįžta!

Nuostabaus balso savininkė Vita Levina, su grupe "Levita" iš Paryžiaus, grįžta koncertui į Klaipėdą, į Jazzpilį. Po praeito koncerto visi vakaro svečiai buvo sužavėti jos nuostabaus balso, atliekamos muzikos. "Levita" atlieka grupės vokalistės, Vitos Levinos kūrybos, taip pat žinomų atlikėjų kūrinius, interpretuodami folk-pop-jazz stiliumi. 
Grupei gaivumo ir spalvingumo suteikia charizmatiški skirtingų kilmių muzikantai: grupės vokalistė – Vita Levina – kilusi iš Lietuvos, gitaristas – Yoann Mara – italų-olandų kilmės prancūzas, kontrabosistas – Maurizio Congiu – italas iš Sardinijos, perkusionistas - Bruno Marmey - prancūzas. 2016 m. grupė „Levita“ išleido savo pirmąjį kompaktinį diską „Clever Man“. Paryžiuje „Levita“ yra sulaukusi gausaus muzikos gerbėjų dėmesio. Grupė dažnai keliauja su muzika po Prancūziją ir į kitas šalis.
Nepraleiskite progos paklausyti labai nuostabaus koncerto vieninteliame Klaipėdoje geros muzikos klube Jazzpilis.

https://www.facebook.com/Levitapage/videos/2000224186864254/

NES ČIA GYVENA MUZIKA!
Įėjimo mokestis - 10 EUR
Staliukų rezervacija telefonu: 867781899

ASMENYS IKI 18 METŲ NEĮLEIDŽIAMI.
ASMENYS, APSVAIGĘ NUO ALKOHOLIO AR PSICHOTROPINIŲ MEDŽIAGŲ TAIP PAT NEĮLEIDŽIAMI.

  • Sausio 19 d.
2018-01-19 2018-01-19 Europe/Vilnius Levita iš Paryžiaus grįžta! Nuostabaus balso savininkė Vita Levina, su grupe "Levita" iš Paryžiaus, grįžta koncertui į Klaipėdą, į Jazzpilį. Po praeito koncerto visi vakaro svečiai buvo sužavėti jos nuostabaus balso, atliekamos muzikos. "Levita" atlieka grupės vokalistės, Vitos Levinos kūrybos, taip pat žinomų atlikėjų kūrinius, interpretuodami... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/levita-is-paryziaus-grizta/date-20180119/ Jazzpilis, Pilies g. 6, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 10.00
Kiti koncertai