Leon Somov&Jazzu | Game Over

Leon Somov&Jazzu | Game Over

Sėkmingiausias pastarųjų laikų Lietuvos scenos duetas “Leon Somov & Jazzu” po 12-os kartu praleistų metų priėmė sprendimą skirtis ir sutelkti dėmesį į savo solines karjeras. Paskutinis jų turas skelbia, kad šis žaidimas – baigtas, atėjo laikas padėkoti vienas kitam ir visiems savo gerbėjams. Tai “Leon Somov & Jazzu” padarys atsisveikinimo turo “Game Over” koncertuose.

Visos iki šiol rengtos gastrolės, visa serija hitų, kuriuos Lietuva moka mintinai, daugybė prestižinių M.A.M.A apdovanojimų geriausiai metų grupei, geriausiai atlikėjai ir muzikos prodiuseriui netrukus taps istorija. Tačiau paskutinio turo koncertai bus kupini stipriausių jausmų, geriausių dainų ir to, ką abudu kūrėjai visuomet labai ryškiai transliavo savo klausytojams – meilės.

  • Vasario 14 d.  20:00 - 23:00
2018-02-14 20:00 2018-02-14 23:00 Europe/Vilnius Leon Somov&Jazzu | Game Over Sėkmingiausias pastarųjų laikų Lietuvos scenos duetas “Leon Somov & Jazzu” po 12-os kartu praleistų metų priėmė sprendimą skirtis ir sutelkti dėmesį į savo solines karjeras. Paskutinis jų turas skelbia, kad šis žaidimas – baigtas, atėjo laikas padėkoti vienas kitam ir visiems savo gerbėjams. Tai “Leon Somov... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/leon-somov-jazzu-game-over/date-20180214/ Švyturio arena, Dubysos g. 10, Klaipėda, Klaipėdoje
  • Kaina: 32.00 - 50.00
Kiti koncertai