Lėlių spektaklis medžiuose visai šeimai „IEŠKOMA: TEISYBĖ“

Lėlių spektaklis medžiuose visai šeimai „IEŠKOMA: TEISYBĖ“

Spektaklio „Ieškoma: TEISYBĖ“ veiksmas vyks ne tradicinėje Klaipėdos lėlių teatro erdvėje, o viename iš uostamiesčio parkų. Žiūrovai spektaklio siužetą seks, eidami paskui pasakotojus ir stebėdami lėlių teatro priemonėmis sukurtą vaizdinių pasaulį.  Pasakos personažai – Nykštukas, Nykštuko šeima, Milžinai bus išreiškiami kaukėmis ir įspūdingomis lėlėmis medžiuose.

“Pasaka įdomi tuo, jog joje vyksta melo ir tiesos sankirta. Pateikiami klaidingi faktai iškreipta istorija. Tai provokuoja abejoti, mąstyti ir ieškoti savo atsakymų į klausimus.  Šiandienos informacijos sraute taip pat daug netiesos, kuri dažnai priverčia suabejoti ilgus amžius formuotomis vertybėmis.  Kaip atskirti, kas yra tiesa, kuo vadovautis? Šio spektaklio veikėjai ir žiūrovai atsakymų ieškos drauge ”, – sakė spektaklio idėjos autorė ir režisierė V. Rozanova.

2017-05-21 12:00 2017-05-21 12:00 Europe/Vilnius Lėlių spektaklis medžiuose visai šeimai „IEŠKOMA: TEISYBĖ“ Spektaklio „Ieškoma: TEISYBĖ“ veiksmas vyks ne tradicinėje Klaipėdos lėlių teatro erdvėje, o viename iš uostamiesčio parkų. Žiūrovai spektaklio siužetą seks, eidami paskui pasakotojus ir stebėdami lėlių teatro priemonėmis sukurtą vaizdinių pasaulį.  Pasakos personažai – Nykštukas, Nykštuko... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/leliu-spektaklis-medziuose-visai-seimai-ieskoma-teisybe/date-20170521/ Klaipėdos Lėlių Teatras, Vežėjų g. 4, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti spektakliai