Kultinis amerikiečių ansamblis “Bang on a Can All-Stars”

Kultinis amerikiečių ansamblis “Bang on a Can All-Stars”

Kultinis amerikiečių ansamblis “Bang on a Can All-Stars” atvyksta į Klaipėdą pristatyti naujausią savo įkūrėjų ir meninių lyderių Michaelio Gordono, Davido Lango ir Julios Wolfe muziką.

“Bang on a Can All-Stars” visame pasaulyje garsėja savo nepaprastai dinamiškais pasirodymais ir įdomios dabarties muzikos įrašais, kuriuose nebelieka ribų tarp klasikos, džiazo, roko, world ir eksperimentinės muzikos. 1997 ir 2012 metais vykę jo koncertai Vilniuje sukėlė gausias publikos ovacijas. Nes tik “Bang on a Can All-Stars” koncertuose galima patirti energiją ir transą, pasigėrėti aukščiausia kompozicijų ir atlikimo kokybe. Kolektyvas laikomas vienu žymiausių Niujorko kultūros ambasadorių, 2005 m. pripažintas geriausiu Amerikos ansambliu, o jo lyderiai M. Gordonas, D. Langas ir J. Wolfe – vienais garsiausių postindustrinės muzikos kūrėjų. „San Francisco Chronicle“ grupę pavadino „svarbiausiu šalies šiuolaikinės muzikos sklaidos įrankiu“.

“Bang on a Can All-Stars” bendradarbiauja su laisvojo džiazo legenda Ornette’u Colemanu, garsiu kinų kompozitoriumi Tanu Dunu, DJ Spooky, koncertuoja su Philipu Glassu, Meredith Monk, Iva Bittova, Thurstonu Moore’u ir kitais. Tarp grupės įrašų – Briano Eno ambientinės muzikos klasika „Muzikos oro uostams“ ir Terry’o Riley’o „In C“.

______________________
Ansamblis „Bang on a Can All Stars“ (JAV):
Ashley Bathgate (violončelė), Robert Black (kontrabosas), Vicky Chow (fortepijonas), David Cossin, (mušamieji), Mark Stewart (gitaros), Ken Thomson (klarnetai)

  • Spalio 7 d.  18:30 - 20:00
2017-10-07 18:30 2017-10-07 20:00 Europe/Vilnius Kultinis amerikiečių ansamblis “Bang on a Can All-Stars” Kultinis amerikiečių ansamblis “Bang on a Can All-Stars” atvyksta į Klaipėdą pristatyti naujausią savo įkūrėjų ir meninių lyderių Michaelio Gordono, Davido Lango ir Julios Wolfe muziką. “Bang on a Can All-Stars” visame pasaulyje garsėja savo nepaprastai dinamiškais pasirodymais ir įdomios dabarties muzikos... --- http://www.klaipedainfo.lt/renginys/kultinis-amerikieciu-ansamblis-bang-on-a-can-all-stars/date-20171007/ Klaipėdos koncertų salė , Šaulių g. 36, Klaipėda, Klaipėdoje
Kiti koncertai